Ogólne

Total Materia jest liderem na rynku baz danych dotyczących właściwości materiałów.

Centralny moduł Total Metals zawiera ponad 350.000 stopów metali z szeregu unikalnych dodatkowych modułów idealnie dostosowanych do Twoich potrzeb inżynierii.

Wypróbowanie TotalMateria jest bardzo proste i co więcej, to nic nie kosztuje! Kliknij na link aby aktywować bezpłatny dostęp. Jeden z naszych partnerów sieciowych może nawet dać połączenie, aby zobaczyć, czy znalazłeś wszystko co chciał.

To prawda, że można uzyskać niektóre informacje za darmo, ale jest też prawdą, że przedzieranie się przez katalogi trwa godzinami, a informacje z internetu mogą być nieaktualne, niekompletne, lub co gorsza błędne.

Jak sam sie przekonasz w Total Materia, można znaleźć informacje w ciągu kilku sekund, szukając materiałów, norm, właściwości i innych informacji korzystając z zaawansowanych metod wyszukiwania. Te informacje zawierają międzynarodowe odpowiedniki; można sprawdzić informacje z całego świata.

Total Materia wykonał pracę za ciebie szukając informacje i segregując dane aby wyszukiwanie było szybkie i łatwe. Zapewniliśmy niezawodność podawanych informacji poprzez wielokrotną ich weryfikację. Baza zawiera także takie dane jak zmęczenie i właściwości w podwyższonych temperaturach, które są trudne lub niemożliwe do znalezienia nigdzie indziej.

Dobre pytanie! Standardy są dobrym i kompleksowym źródłem informacji tak długo, jak szukasz materiałów stalowych w danym kraju! Problemy pojawiają się, kiedy masz doczynienia z materiałami zagranicznymi, a wtedy normy krajowe są mało przydatne.

Ponadto standardy zmieniają się i dlatego można bardzo łatwo użyć nieaktualnych informacji. Kiedy weźmiemy pod uwagę, że cena jednego standardu może wahać się od 30 € do ponad 400, Total Materia może dać wyjątkową wartość zarówno w odniesieniu do ceny subskrypcji oraz w eliminacji niektórych dość kosztownych błędów.

Total Materia zawiera globalne informacje z tysięcy norm, aktualizowanych co miesiąc i połączonych ze sobą poprzez międzynarodowe tabele porownawcze.

Produkt

Total Materia obejmuje szeroki wachlarz zestawów danych, w tym informacje zawarte w standardach, a także szerokiej gamy informacje z innych mniej dostępnych źródeł. W składzie Total Metals jest ponad 20.000.000 rekordów obejmujących skład, właściwości mechaniczne, fizyczne, schematy obróbki cieplnej, obrazy metalografia, właściwości w podwyższonych temperaturach i wiele innych. Standardy obejmujące informacje z 74 krajów wykorzystane są w naszych międzynarodowych tabelach porównawczych.

Nasze moduły składowe działaćją jako wysokiej wartości elementy Total Metal i obejmują nasz unikalny zestaw danych zaawansowanych właściwości,Extended Range, który zapewnia bardzo rzadkie dane obejmujące dane naprezenia- odkształcenia, zmęczenia , plastyczności,mechanikę pękania i pełzanie dla tysięcy materiałów.

PolyPLUS udostępnia informację dotyczące własności i standardów tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i ceramicznych. Nasz moduł SmartComp może zidentyfikować nieznany materiał za pomocą głównego modułu i dopasować materiały na podstawie podanego składu chemicznego pobranego z analizy ze spektrometru lub innego urządzenia analitycznego.

Krótko mówiąc ,najbardziej obszerna baza danych materiałów na świecie, TotalMateria powinna mieć wszystko czego potrzebujesz!

Extended Range zawiera dane eksperymentalne poświęcone wspieraniu projektowania w FEA i CAE, w tym symulacji krzywych naprężenie-odkształcenie dla niskich i wysokich prędkości odkształcenia, niskiego i wysokiego zmęczenia, danych plastyczności i wiele więcej dla tysięcy materiałów.

Extended Range może zatem zaoferować ogromne oszczędności czasu w pozyskiwaniu krytycznych danych właściwości materiału, istotnych m.in.dla zaawansowanych liniowych i nieliniowych obliczeń FEA i CAE, wyszukiwania i porównywania składu materiałów i tworzenia listy materiałów, bez potrzeby spędzenia ogromnej ilości czasu na zbieraniu danych, a następnie przetwarzaniu ich w gotowe do obliczeń informacje.

Czy jako pomoc we wspieraniu podejmowania kluczowych decyzji o wyborze materiałów i przeprowadzania regularnych ćwiczeń, a także w ramach swojej codziennej pracy, Total Materia może być pomocna.

Dzięki podejściu, że wszystko jest w jednym miejscu, oszczędza się ogromną ilośc czasu w pozyskiwaniu najważniejszych informacji o materiałach i utrzymaniu projektu i przy pomocy Total Materia można zwiększyć dokładność i efektywność w całym całym łańcuchu procesów, począwszy od wstępnego projektu do kontroli i konserwacji.

Dzięki Total Materia jest możliwe natychmiastowe porównanie materiałów historycznych i współczesnych, dzięki połączeniu najnowszych informacji i danych o materiałach sprzed 50 lat.

Licencje

W wersji Web Edition, abonament w cenie 690 €/rocznie, koszt za wyszukania materiału jest mniejszy niż 0,007 € i baza jest aktualizowana co miesiąc o nowe materiały i właściwości.

W zależności od liczby inżynierów, miejsc i odziałów we firmie, które wymagają dostępu do bazy danych, możesz określić odpowiedni pakiet dla Ciebie. Od jednego użytkownika do licencji dla małych zespołów w jednym miejscu, przez kilka zespołów w całym szeregu miejsc geograficznych, aż do nielimitpwanej opcji korporacyjnej.

Nasza baza Total Metals jest warunkiem koniecznym do użytkowania pozostałych modułów dlatego automatycznie użytkownicy mają dostęp do ponad 350.000 stopów i ich danych. Jako uzupełnienie działań inżynieryjnyc, baza zawiera dodatkowe komponenty, które mogą być dodawane w zależności od Twoich potrzeb. Od inżynierów CAE, materiałoznawców, po wsparcie w działaniach kontrolnych i wykonywania analiz, Total Materia ma to co potrzebujesz.

Tak, mamy licencje wieloosobowe i licencyjne korporacyjne. Proszę kliknąć tutaj, aby dowiedzieć się więcej albo skontaktować się z nami na pełnej informacji.

Wiarygodność

Po pierwsze, wszystkie moduły Total Materia zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie metalurgii i informatyków ekspertów w dziedzinie budowania niezawodnych, bezpiecznych i łatwych w użyciu bazy danych. Czterech głównych inżynierów z działu rozwoju ma doktorat a pozostali są inżynierami w swojej specjalności.

Ponadto, jakość naszej została potwierdzona przez kilka najlepszych organizacji międzynarodowych, w tym UKAS, RONET i TÜV CERT. Total Materia jest zgodna z normą ISO 9001:2008 i ISO 27001:2005 certyfikujących naszą firmę jej jakość rozwój i obsługę klienta. Jesteśmy pierwszą firmą, która w swojej branży osiągnęła tak wysoki poziom umożliwiający przyznanie certyfikatu.

Wreszcie, zainwestowaliśmy w technologię, aby być pewnym, że nasza baza danych jest zawsze dostępna i bezpieczna ( zabezpieczenie danych, serwerów i ich zasolania).

Absolutelnie. Twoje dane są przetwarzane w bezpiecznym środowisku, za pomocą niezniszczalnego SSL 3.0 z wysokim 128-bitowym szyfrowaniem i 1024 bit exchange.

Od strony technicznej, środki bezpieczeństwa i niezawodność zawierają również:

  • zwiększenie monitorowania ruchu w sieci
  • analizowanie danych na temat ruchu w sieci w celu zwiększenia wydajności Total Materia
  • operacje są często kopiowane, aby zwiększyć szybkość odzyskiwania danych w przypadku katastrof naturalnych lub innych zdarzeń losowych
  • kopie zapasowe są fizycznie przechowywane w innym miejscu niż miejsce produkcji
  • usługi są ​​dostarczane przez najwyższej jakości dostawcę usług internetowych z UPS-y i podwójny generator zasilania awaryjnego,redundantne procesory i redundantny dostęp do internetu.

Nie, nie będziemy sprzedawać lub w inny sposób udostępniać danych osobowych innym firmom.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w ochronę twojej prywatności.Twoje dane są poufne, a nasza polityka prywatności jest zgodna z dyrektywą o ochronie danych UE 95/46 i dyrektywą o prywatności i łączności elektronicznej 2002/58/EC. Europejskie standardy ochrony danych są wysokie i skrupulatnie egzekwowane.

Wsparcie

Nasi specjaliści obsługi klienta pomogą odzyskać hasło, proszę więc wysłać e-mail do custservice@keytometals.com a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Total Materia jest firmą prowadzona przez inżynierów dla inżynierów, a więc nasz poziom wiedzy technicznej dotyczącej właściwości materiałów jest bardzo wysoki. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem tego, co trzeba to po prostu napisz do nas e-mail na techsupport@keytometals.com i wykorzystamy naszą wiedzę i bogatą bibliotekę, aby pomóc znaleźć odpowiedź na pytanie, ktore Cię nurtuje.

Wszystko jedno czy chcesz kupić licencje po raz pierwszy, czy też dodać nowe moduły do pakietu, czy po prostu omówić opcje odnawienia licencji, możesz po prostu wysłać do nas e-mail na custservice@keytometals.com or call us on +41 44 586 49 59 and we will try to help you immediately. W celu wsparcia w lokalnym języku można również znaleźć dane kontaktowe do przedstawiciela regionalnego na naszej stronie internetowej.