کلیات

Total Materia کاملترین کلید فولاد، فلزات، پلیمر، سرامیک، کامپوزیت و به طور کلی، کلید همه مواد مهندسی است.

نرم افزار اصلی ما شامل بیش از 350,000 آلیاژ فلزی است که با کمک ماژول های همراه، کلیه نیازهای مهندسی شما را در حوزه مواد به طور کامل پوشش می دهد.

امتحان کردن Total Materia بسیار ساده و رایگان است! بر روی لینک آزمایش رایگان کلیک کنید تا امروز قدرت این کلید فولاد و مواد را بیازمایید. ممکن است یکی از نمایندگان ما با شما تماس بگیرد تا نیازهای بیشتری که ممکن است نیاز داشته باشید را بر طرف کند.

این می تواند صحیح باشد ولی باید توجه داشت جستجو میان کاتالوگ ها ساعت های زیادی زمان می برد، به علاوه، بسیاری از این اطلاعات منقضی شده، ناقص و اشتباه هستند.

همانطور که از کار کردن با Total Materia دیده اید یا خواهید دید، شما می توانید اطلاعات در چند ثانیه با جستجو در مواد، استانداردها، خواص و سایر موارد در منوی پیشرفته، به سادگی بیابید. این اطلاعات شامل مواد معادل بین المللی نیز می باشد. شما می توانید کل جهان را جستجو کنید، نه فقط تعداد محدودی منبع را.

Tکلید فولاد و مواد Total Materia کار جستجو را برای شما انجام می دهد و طوری پایه گذاری شده است که جستجو را برای شما سریع و آسان می کند. ما اطمینان از اطلاعاتمان را تضمین می کنیم. همچنین اطلاعات ما از چندین منبع مستقل تأیید شده است. سایر اطلاعاتی که در سایر منابع نیستند یا به سختی در منابع یافت می شوند مانند اطلاعات خستگی و رفتار مواد در دمای بالا در نرم افزار ما به سهولت یافت می شوند.

نکته خوبی است! استانداردها منبعی خوب و کامل در مورد فولادها فقط در استاندارد جاری کشور شما هستند! مشکل وقتی است که شما با متریال های خارجی تماس دارید و استانداردهای ملی کمک زیادی به شما نمی کنند.

به علاوه، استانداردها تغییر می کنند، در نتیجه ممکن است به راحتی اطلاعات منسوخ را به جای اطلاعات به روز برگزینید. به غیر از اینها، قیمت یک استاندارد به تنهایی بین 30 تا 500 دلار است در حالیکه با Total Materia می توانید مبالغ زیادی صرفه جویی کنید و از خطاهای خطرناک جلوگیری نمایید.

کلید فولاد و مواد Total Materia شامل اطلاعات جهانی از بیش از هزاران استاندارد است که هر ماه به روز می شود و از طریق جدول جامع آلیاژهای معادل به هم مربوط می شوند.

محصول

کلید فولاد و مواد Total Materia رنج وسیعی از اطلاعاتی که در استانداردها هستند را پوشش می دهد. همچنین اطلاعاتی که کمتر در منابع یافت می شود را می توانید در این نرم افزار بیابید. در کلید فولاد و فلزات Total Metals بیش از 20,000,000 اطلاعات در مورد ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی و فیزیکی، دیاگرام های عملیات حرارتی، تصاویر متالوگرافی، خواص در دمای بالا و غیره یافت می شود. پوشش اطلاعات 74 کشور و استاندارد نیاز به یک رابط کاربری را نمایان می سازد که این مهم به عهده جدول آلیاژهای معادل است.

ماژول های نرم افزار ما به صورت اجزایی ارزشمند عمل می کنند که اطلاعاتی مهم همچون دیاگرام های تنش-کرنش، خستگی، شکل دهی، شکست، خزش برای بیش از هزاران مواد را در خود دارند.

کلید پلیمر، سرامیک و کامپوزیت PolyPLUS کتابخانه ای از خواص و استانداردها برای پلاستیک ها، کامپوزیت ها و سرامیک ها است که به همراه ماژول SmartComp مشکل شناسایی مواد غیر فلزی را برای شما حل می کند.

در مجموع، به عنوان بزرگترین کلید فولاد و مواد دنیا، Total Materia هر اطلاعاتی که شما بخواهید را در خود دارد!

ماژول Extended Range اطلاعات تجربی را برای استفاده در نرم افزارهای طراحی FEA و CAE شامل دیاگرام تنش-کرنش در نرخ های کرنش بالا و پایین، خستگی در سیکل های پایین و بالا، اطلاعات شکل دهی و بیشتر از آن برای بیش از هزاران مواد را در خود دارد.

ماژول Extended Range در زمان شما برای یافتن اطلاعات مواد در محاسبات خطی و غیر خطی FEA و CAE صرفه جویی می کند. مواردی مانند ترکیب شیمیایی و تهیه BOM و آماده سازی اطلاعات بدون نیاز به صرف زمان طولانی با نرم افزار ما قابل دستیابی است.

زمانی که در کار خود نیاز به تصمیم گیری حیاتی دارید یا یافتن آلیاژهای معادل را به عنوان کار روزانه پیش رو دارید، کلید فولاد و مواد Total Materia می تواند کمک زیادی به شما بکند.

با داشتن تمام منابع مورد نیاز در یکجا، شما می توانید برای یافتن اطلاعات مواد جهت طراحی و تعمیرات و نگهداری در زمان صرفه جویی کنید و کارایی و دقت را در زنجیره پروسس از طراحی اولیه تا بازرسی و تعمیرات و نگهداری بسیار بالا ببرید.

در مقایسه مواد قدیمی 50 ساله با موادی که اطلاعات آنها به تازگی بدست آمده، کلید فولاد و مواد Total Materia به شما کمک زیادی می کند.

لایسنس

در ویرایش تحت وب، قیمت اکانت $ 830/سالانه است. قیمت برای هر متریال کمتر از 0.005$ است و هرماهه با مواد و خواص جدید به روز می شود.

بسته به تعداد مهندسان، مکان ها و دپارتمان های کاری که نیاز به دسترسی به بانک اطلاعاتی دارند، تعداد پکیج های صحیح مشخص می شود. از اکانت آنلاین تک کاربر تا تیم های کاری کوچک در یک مکان و یا تیم های مختلف در مکان های متفاوت جغرافیایی که نیاز به اکانت مشارکتی نامحدود دارند.

کلید فولاو فلزات Total Metals پایه نرم افزار است و شما با تهیه آن به بیش از 350,000 آلیاژ و اطلاعات آن دسترسی خواهید داشت. برای بهبود فعالیت مهندسی خود ممکن است به تعدادی از ماژول های انتخابی نیاز داشته باشید. از مهندسان طراحی CAE، مهندسان متالورژی، مهندسان پلیمر و سرامیک، تا بازرسی فنی و آنالیز مواد، Total Materia آنچه نیاز دارید را در خود دارد.

صفحه نمای کلی محصول را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

بله، ما اکانت چند کاربر و مشارکتی را به شما پیشنهاد می کنیم. لطفاً برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید و یا با ما تماس بگیرید.

اطمینان به اطلاعات

اولاً تمام ماژول های Total Materia توسط کارشناسان متالورژی و مواد و سایر متخصصان به صورت امن و با استفاده آسان طراحی شده است. تیم متخصصان مرکزی ما شامل چهار Phd و شانزده مهندس است.

به علاوه، محصول ما توسط بسیاری از شرکت های معتبر بین المللی نظیر UKAS، RONET و TÜV Cert مورد تأیید واقع شده است. Total Materia توسط استانداردهای ISO 9001:2008 و ISO 27001:2005 به لحاظ کیفیت، ارتقا و پشتیبانی مشتریان، مورد تصدیق واقع شده است.

در آخر، ما به لحاظ تکنولوژی روی نرم افزار کار می کنیم تا همیشه در دسترس باشد. همچنین پشتیبانی گیری از نرم افزار به طور کامل انجام می شود و تأمین برق به صورت غیر قابل قطع شدن انجام می گیرد.

البته. اطلاعات شما در محیطی امن باسیستم غیر قابل نفوذ SSL 3.0 با کد 128-bit پروسس می شود و با کد 1024 پروسه تغییر صورت می گیرد.

به لحاظ تکنیکی، اندازه گیری امنیت و قابلیت اطمینان شامل:

  • افزایش مانیتورینگ ترافیک شبکه
  • آنالیز داده ها روی ترافیک شبکه برای ارتقای کارایی سیستم Total Materia
  • افزایش سیستم پشتیبان گیری برای افزایش ریکاوری در صورت بروز هرگونه حوادث طبیعی یا غیر طبیعی
  • پشتیبان ها به صورت فیزیکی در مکان های مختلف نگهداری می شوند.
  • سرویس اینترنتی ما روی با کیفیت ترین هاست اینترنت بارگذاری شده است و توسط سیستم برق غیر قابل تخریب، پشتیبانی می شود. سیستم تأمین برق دوگانه، پروسسور را تقویت می کند و دسترسی به اینترنت را به طور همیشگی تضمین می کند.

خیر، ما ممکن نیست اطلاعات تماس شما را در اختیار دیگران قرار دهیم.

ما به حریم شخصی شما مقید هستیم. اطلاعات شما کاملاً شخصی باقی خواهد ماند. سیستم اطلاعات شخصی ما بر اساس حفاظت اطلاعات EU Data Protection Directive 95/46 و ارتباطات الکترونیک 2002/58/EC کار می کند. استانداردهای اروپایی بسیار بالا و تقویت شده هستند.

پشتیبانی

کارشناسان تیم پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا اطلاعات کاربری خود را بدست آورید. پس اطفاً به custservice@keytometals.com ایمیل بزنید. ما خیلی سریع به شما جواب خواهیم داد.

کلید فولاد و مواد Total Materia نتیجه کار یک شرکت مهندسی است. به دلیل داشتن نفرات فنی با درجه دکتری، فوق لیسانس و مهندس، سطح دانش نرم افزار ما به لحاظ مهندسی بسیار بالا است. اگر در یافتن چیزی که به دنبالش هستید با مشکل مواجه شدید، به سادگی به techsupport@keytometals.com ایمیل بزنید، متخصصان ما به کمک کتابخانه بی نظیر خود به شما در یافتن جواب سوالاتتان یاری خواهند رساند.

زمانی که برای نخستین بار بخواهید خرید کنید، بخواهید ماژولی را به پکیج خود بیفزایید و یا بخواهید در مورد تمدید اکانت خود بحث کنید، می توانید به custservice@keytometals.com ایمیل بزنید و یا با شماره +41 44 586 49 59 تماس بگیریذ. ما در اسرع وقت به شما کمک خواهیم کرد. برای پشتیبانی در کشور خود، نگاهی به صفحه تماس با ما بیندازید و با شرکت هات تکنیک نماینده ما در کشور ایران تماس حاصل فرمایید.