Obecné

Total Materia je lídrem na trhu v oblasti informačních databází o vlastnostech materiálů.

Náš modul Total Metals obsahuje více než 350 000 kovových slitin s řadou unikátních doplňkových modulů dokonale navržených tak, aby vyhovovaly Vašim inženýrským potřebám.

Je to jednoduché vyzkoušet Total Materia, a co víc, je to zdarma! Klikněte na odkaz Zkušební verze zdarma a vyzkoušejte již dnes. Jeden z našich partnerů Vám může zavolat a zjistit, jestli jste našli vše, co jste chtěli.

Je pravda, že můžete získat některé informace zdarma, ale to pravdou také je, že vysedávání nad katalogy může trvat hodiny, a informace, které jste nalezli mohou být zastaralé, neúplné nebo špatně.

Jak můžete vidět nebo uvidíte z práce s Total Materia, můžete najít informace během několika sekund, vyhledáváním podle materiálů, norem, vlastností nebo dalších metod pokročilého vyhledávání. Tyto informace zahrnují mezinárodní ekvivalenty, můžete hledat ne pouze z několika zdrojů, ale ze zdrojů z celého světa.

Total Materia udělá vyhledávání za Vás a uspořádá údaje tak, aby Vaše hledání bylo rychlé a snadné. Spolehlivost je zajištěna tím, že jsou zahrnuty pouze mnohonásobně ověřené informace, včetně dat o únavě a vlastností za zvýšených teplot, které se obtížné - pokud je to vůbec možné - hledají někde jinde.

Správně! Normy jsou dobrý a komplexní zdroj informací, pokud se pouze zajímate o materiály Vaší země! Komplikace nastávají tehdy, když se musíte vypořádat se zahraničními materiály, a pak Vám nestačí pouze národní normy.

Navíc se normy mění, a proto je docela snadné vybrat a používat zastaralé informace. Pokud vezmeme v úvahu cenu za jednu normu, která se může lišit od 30 € až k 400 €, Total Materia poskytuje vynikající hodnotu s ohledem na cenu za předplacení a s odstraněním některých docela nákladných chyb.

Total Materia zahrnuje globální informace z tisíců norem, aktualizovaných každý měsíc, které jsou propojeny přes naše mezinárodní tabulky vzájemných odkazů.

Produkt

Total Materia pokrývá širokou škálu datových souborů, včetně informací uvedených v normách a také širokou škálu informací z jiných méně dostupných zdrojů. Ve složce Total metals existuje více než 12 milionů datových bodů pokrývající složení, mechanické a fyzikální vlastnosti, diagramy tepelného zpracování, metalografické obrázky, vlastnosti při zvýšených teplotách a mnohem více. Zahrnuje normy z 69 zemí, informace jsou využity v našich mezinárodních tabulkách vzájemných odkazů a funkcí pro porovnání materiálů.

Naše komponentní moduly slouží jako vysoce hodnotná součást k modulu Total Metals a zahrnuje náš jedinečný pokročilý datový soubor vlastností, Rozšířená řada, která poskytuje velmi vzácné údaje týkající napětí-deformace, únavy, tvárnosti, lomové mechaniky a dat o tečení pro tisíce materiálů.

PolyPLUS poskytuje knihovnu patentovaných a normalizovaných informací o plastických, kompozitních a keramických materiálech a náš modul SmartComp se snaží o identifikace neznámého materiálu pomocí modulu Core tak, aby se shodovaly materiály na bázi vloženého chemického složení z analýz získaných pomocí spektrometrů nebo jiných analytických zařízení.

Zjednodušeně řečeno, jako světově nejobsáhlejší databáze materiálů, Total Materia má všechno, co potřebujete!

Extended Range poskytuje experimentální údaje určené k podpoře FEA a CAE simulací v návrzích, včetně křivek napětí-deformace pro nízké a vysoké rychlosti deformace, nízké a vysoké únavy, tvařitelnosti a mnohem více pro tisíce materiálů.

Extended Range proto může nabídnout obrovské časové úspory při získávání důležitých materiálových vlastností nezbytných pro jiné úkoly, pokročilé lineární a nelineární FEA a CAE výpočty, vyhledávání složení a porovnávání materiálů, a vytvářet kusovníky bez nutnosti mnoho času stráveného na získávání data a poté zpracovávání informací pro výpočty.

Ať už jste asistujete v podnikání učinit zásadní rozhodnutí o výběru materiálu nebo hledáte vzájemné odkazy pravidelně ve své každodenní práci, Total Materia může být klíčovým pomocníkem.

S přístupem, že vše je na jednom místě, obrovské časové úspory v získávání důležitých dat o materiálech pro návrh a údržbu je možné dosáhnout pomocí Total Materia při zvyšování přesnosti a účinnosti pro celý výrobní řetězec, od počátečního návrhu až po kontrolu a údržbu.

Okamžitá srovnání historických a současných materiálů může být dosaženo z nejnovějších informací až po údaje o materiálech starších více než 50 let, to vše je zahrnuto v Total Materia.

Licence

Ve Web Edici, s cenou 690 € za předplatné na rok, cena je nižší než 0,003 € za označení a je aktualizována každý měsíc s novými materiály a vlastnostmi.

Na základě počtu inženýrů, umístění a obchodních odděleních, které vyžadují přístup do databáze bude nastaven ten správný balíček pro Vás. Od licence pro jediného uživatele, přes malé týmy na jednom místě, několik týmů na různých oblastech světa, až po neomezené firemní možnosti.

Naše databáze Total Metals je nezbytným předpokladem, budete mít přístup k více než 350 000 slitinám a jejich údajům. Pro Vaše další inženýrské činnosti, existuje řada dalších prvků, které mohou být přidány v závislosti na Vašich požadavcích. Od inženýrů CAE, specialistů na materiály, techniky se zájmem o nekovové materiály a podporu kontrolních a analytických aktivit, Total Materia má vše, co budete potřebovat.

Prohlédněte si náš Přehled produktů pro více informací.

Spolehlivost

Za prvé, všechny moduly Total Materia jsou zkoumány a rozvíjeny odborníky z oboru metalurgie a odborníky v budování spolehlivých, bezpečných a snadno použitelných databází. Náš hlavní vývojový tým zahrnuje čtyři PhD odborníky a šestnáct inženýrů.

Dále jsme držitely certifikátů z několika vrcholových mezinárodních organizací, včetně UKAS, RONET a TÜV Cert. Total Materia je v souladu s normami ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005 potvrzující kvalitu, vývoj a zákaznický servis naší společnosti. Jsme první v této specializované oblasti, kteří získali certifikace na této úrovni.

Nakonec, jsme investovali do technologií, abychom se ujistili, že databáze je vždy přístupná, s komplexním zálohováním (včetně offsite) a nepřerušitelným zdrojem napájení.

Absolutně. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v bezpečném prostředí, používající nenarušitelný SSL 3.0 s vysokým, 128-bitovým šifrováním a 1024 bitovým kursem.

Z technického hlediska, opatření pro bezpečnost a spolehlivost také zahrnuje:

  • zvýšené monitorování síťového provozu
  • analýzu dat o síťovém provozu pro zvýšení výkonu služby Total Materia
  • transakce jsou často zálohovány ke zvýšení rychlosti obnovy, pokud nastane přírodní nebo jiná katastrofa
  • zálohy jsou fyzicky uloženy na jiném místě než je místo výroby
  • služby jsou umístěny na vysoce kvalitních poskytovatelích internetových služeb s Nepřerušitelný zdrojem napájení, duální záložní generátor elektrické energie, redundantními procesory a redundantním přístupem na internet.

Ne, nebudeme prodávat nebo jinak poskytovat Vaše kontaktní údaje jiným společnostem.

Jsme plně odhodláni chránit Vaše soukromí. Vaše informace jsou zcela důvěrné, a naše zásady ochrany osobních údajů jsou v souladu s evropskou směrnicí o ochraně údajů 95/46 a směrnice o soukromí a elektronických komunikacích 2002/58/ES. Evropské normy pro ochranu údajů jsou plně a úzkostlivě uplatněny.

Podpora

Naši specialisté na zákaznickou podporu Vám můžou pomoci získat Vaše přihlašovací údaje, pošlete proto e-mail na custservice@keytometals.com a odpovíme Vám co nejdříve.

Total Material Data je společnost řízená inženýry pro inženýry a tak naše úroveň technických znalostí týkajících se vlastností materiálů je velmi vysoká. Pokud máte nějaké problémy vůbec najít to, co potřebujete, jednoduše nám pošlete e-mail na techsupport@keytometals.com a my využijeme naše znalosti a rozsáhlé knihovní zdrojů pro pomoc Vám najít odpovědi, které hledáte.

Ať už si chcete předplatit poprvé, či si chcete přidat další moduly do Vašeho balíčku nebo jen prodiskutovat Vaše možnosti obnovení, můžete nám jednoduše poslat e-mail na custservice@keytometals.com nebo volejte na +41 44 586 49 59, a my se pokusíme Vám okamžitě pomoct. Pro podporu Ve vašem jazyce se můžete také podívat na Kontaktujte nás na našich stránkách pro kontaktování Vašeho regionálního zástupce.