Największe na świecie źródło

Total Materia jest największą bazą danych właściwości materiałów na świecie i źródłem wiedzy, z ponad 20.000.000 rekordami własności dla ponad 450.000 materiałów.

Najlepsze tabele porównawcze

Najszybsze i najbardziej kompleksowe międzynarodowe tabele porównawcze, z unikalnym systemem kategoryzacji odpowiedników i podobieństw.Wszystko dzięki zastosowaniu opatentowanym systemom sztucznej inteligencji (AI) i technologii SmartCross.

Właściwości zaawansowane do obliczeń MES / CAE

Dostępna największa kolekcja krzywych napreżenia -odkształcenia, dane zmęczeniowe i dane plastyczności, wsparcie do obliczeń liniowych i nieliniowych oraz nowe możliwości w procesie projektowania.

Unikatowa identyfikacja mateli

Opatentowany przez firmę algorytmy identyfikacji metalu na podstawie składu chemicznego jest uznawany przez wiodących producentów spektrometrów na całym świecie i umożliwia identyfikację nieznanych materiałów w kilka sekund.

Sprawdzona jakość i zawsze aktualnee dane

Najwyższa jakość i najwyższa niezawodność potwierdzona dwoma certyfikatami jakości i bezpieczeństwa informacji oraz bezprecedensową polityką aktualizacji danych co miesiąc, bezpłatnie dla abonentów.

Oszczędność czasu i kosztów w całej branży

Informacje równoważne dla 1000 książek po 200 stron każdy, lub kosztów więcej niż $ 150.000 przy zakupie specyfikacji standardów. Total Materia jest jedyną bazą danych ,która oferuje materiały metaliczne, tworzywa sztuczne, kompozyty i materiały ceramicznych w jednym miejscu.