eXporter ma na celu wypelnienie luki między źródłem danych a oprogramowaniem Komputerowego Wspomagania Prac Inżynierskich (CAE). Jeśli chcesz przenieść dane z Total Materia bezpośrednio do oprogramowania CAE lub poprostu wyeksportować w programie Exel lub .xml, eXporter zapewni wszystkie potrzebne funkcje. W formie trzech prostych kroków, zapewnia eksport danych w wielu formatach, w zaledwie kilku sekund.

Wyzwania
  • Wyszukiwanie zaawansowanych danych dla liniowych i nieliniowych obliczeń CAE w gotowym do użycia formacie solver
  • Importowanie danych ze źródła do oprogramowania CAE bez konieczności dodatkowego przetwarzania danych, kopiowania, wklejania i przepisywania
  • Uzyskanie wiarygodnych dojść dla właściwości materiału, tym samym uniknięcie niebezpiecznych i kosztownych błędów
  • Przeprowadzenie wielu powtarzalnych zadań projektowych w sposób możliwie najbardziej efektywny

Rozwiązanie: Total Materia - eXporter

Moduł eXporter bazy TotalMateria współpracuje bezproblemowo z modułem ExtendedRange i Core, aby umożliwić eksportowanie informacji w formie specjalnie opracowanej dla CAE.

eXporter

Uwaga: maksymalna dopuszczalna liczba eksportu w trakcie trwania abonamentu wynosi 100. Wszystkie poprzednie eksporty są dostępne w dowolnym czasie i mogą ponownie użytkowane nieograniczoną ilość razy w czasie trwania subskrypcji.

solution img
EKSPORTOWANIE Z OGROMNEJ SKARBNICY

TotalMateria oferuje największy na świecie zasób właściwości materiału i obecnie jest możliwe, aby wybrać dane z kolekcji ponad 450.000 materiałów i 20.000.000 zapisów własności , a następnie eksportować je już gotowe do użycia w następnym etapie procesu projektowania.

solution img
KOMPLEKSOWY WYBÓR FORMATÓW OPROGRAMOWANIA CAE

Exporter może być używany do przenoszenia danych dla zaawansowanych obliczeń, takich jak: mechaniczne, fizyczne ,zmęczeniowe czy dane cykliczne w wielu formatach kompatybilnych z oprogramowaniem CAE . Od zrobionego na zamówienie xml., do prostych xls. eXsporter dokonuje tranzytu danych ze źródła do oprogramowania prosto i szybko.

solution img
BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA MODUŁÓW BAZY Total Materia

Maksymalizacja potencjału eXportera, cała baza Total Metas i Extended Range mogą być wykorzystywane w celu znalezienia potrzebnych właściwości . Z pełnym dostępem do największych międzynarodowych tabel porównawczych (cross-reference) i funkcją porównania, pełna moc Total Materia może być wykorzystana w celu zapewnienia selekcji danych do eksportu, która jest poparta świadomymi i sprawdzalnymi decyzjami.

Korzyści

Ogromna oszczędność czasu, odciążenie Cię od żmudnego przepisywania, zwiększenie dokładności dzięki wyeliminowaniu błędów edycji danych, usprawnienie i usystematyzowanie gromadzonych danych