Total Metals jest zdecydowanie największą na świecie bazą danych właściwości materiałów metalowych i znajduje się i w centrum oferty produktów Total Materia. Jest bramą do niezrównanej kolekcji zbiorów danych i modułów, która służy globalnej społeczności inżynierów.

Koncentruje się na dostarczaniu standardowych danych właściwości metali. Total Metals zapewnia ogromną liczbę 15.000.000 rekordów własności dla ponad 350.000 materiałów z 74 krajów / norm.

Wyzwania
  • Znalezienie odpowiedników dla zagranicznych materiałów i ich porównanie
  • Wyszukiwanie materiałów na całym świecie dla konkretnego składu chemicznego i właściwości mechanicznych
  • Rozszyfrowania specyfikacji materiałowych i znalezienie odpowiedniej klasy dla określoniego zastosowania.
  • Znalezienie dokładnych,niezawodnych danych właściwości mechanicznych i fizycznych dla różnych warunków i temperatur
  • Śledzenie coraz większego tempa zmian w normach krajowych i międzynarodowych

Rozwiązanie: Total Materia - Total Metals

Total Metals zapewnia optymalne rozwiązanie dla właściwości metali, powiązania i wiedzę, dzięki powiązaniu informacji z 74 Standardowych Organizacji Rozwoju (SDO), oraz setek producentów i innych źródeł do najbardziej obszernej bazy danych na świecie, wspomaganej przez superszybkie wyszukiwarki.
core
solution img
Największa baza najwyższej jakości

Od składu chemicznego, tabel porównawczych, właściwości mechanicznych i fizycznych w temp. pokojowej, temperatur podwyższonych i ujemnych, do dodatkowych informacji, takich jak schematy obróbki cieplnej, metalografia aż do obróbki mechanicznej. Total Metal daje najwyższą jakość i niezawodność potwierdzoną certyfikatami jako jedyna w tego rodzaju branży.

solution img
NAJSZYBSZY I Największa baza najwyższej jakości CROSS-REFERENCING

Najobszerniejsze tabele porównawcze ( cross-reference)z ponad 15.000.000 rekordów na całym świecie dla materiałów równoważnych są usystematyzowane w celu klasyfikacji podobieństw. Ponadto, opatentowany algorytm SmartCross2 umożliwia identyfikację nieznanych równoważników za pomocą podobieństw składu, własności mechanicznych lub ich kombinacji.

solution img
NIEZRÓWNANY ROZWÓJ I OBSLUGA KLIENTA

Baza danych Total Metals jest aktualizowana co ​​miesiąc, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi standardami rozwoju, poza tym wzbogacona jest o nowe zestawy danych, nowe unikalne algorytmy i nowe funkcje oprogramowania. Baza Total Materia jest obsługiwana przez doświadczonych specjalistów z 300-letnim łącznym doświadczeniem przemysłowym, zapewniających pomoc w znalezieniu odpowiednich danych.

Korzyści

Ogromna oszczędność czasu, zwiększenie dokładności i niezawodności; wspólna platforma dla powtarzalnych wyników w całej organizacji