کلید فولاد و فلزات Total Metals با فاصله بسیار با سایر رقبا، بزرگترین بانک اطلاعاتی خواص مواد فلزی است که هسته اصلی Total Materia را تشکیل می دهد. این کلید فولاد و فلزات، با توانایی های بالایی که دارد، با بهترین ابزار در دست مهندسان است.

با تمرکز روی تهیه خواص فلزات استاندارد، کلید فولاد و فلزات Total Metals با تهیه بیش از 15,000,000 خواص برای بیش از 350,000 ماده از 74 کشور/استاندارد، بانک اطلاعاتی کاملی را فراهم کرده است.

چالش ها

  • پیدا کردن مواد معادل برای مواد خارجی و مقایسه آنها به طور کامل
  • جستجو برای مواد برای یک ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی
  • پیدا کردن خواص مواد و پیدا کردن گرید صحیح برای کاربرد خاص
  • پیدا کردن خواص دقیق، قابل ردیابی و قابل اطمینان مکانیکی، فیزیکی و دیگر خواص در شرایط و دماهای گوناگون
  • بالا بردن سرعت سوئیچ بین استانداردهای ملی و بین المللی

راه حل: کلید فولاد و فلزات Total Materia-Total Metals

کلید فولاد و فلزات Total Metals کامل ترین راه حل برای خواص فلزات، آلیاژهای معادل از 69 استاندارد جهانی و صدها اسپک سازنده و دیگر منابع اطلاعاتی است و با یک موتور جستجوی سریع مجهز شده است.
core
solution img
بزرگترین و با کیفیت ترین کلید فولاد و فلزات

از ترکیب شیمیایی، آلیاژهای معادل، خواص مکانیکی و خواص فیزیکی در دمای محیط، زیر صفر و دمای بالا تا اطلاعات ویژه همچون دیاگرام های عملیات حرارتی، تصاویر متالوگرافی و قابلیت ماشین کاری، کلید فولاد و فلزات Total Metals بالاترین کیفیت و اطمینان به اطلاعات را در قالب یک بانک اطلاعاتی تأیید شده به شما تقدیم می کند.

solution img
سریعترین و قدرتمند ترین راه یافتن آلیاژهای معادل

کاملترین منبع آلیاژهای معادل با بیش از 15 میلیون داده برای مواد معادل در تمامی استانداردهای جهان به صورت داده های سیستماتیک و طبقه بندی شده به لحاظ شباهت مواد. به علاوه، الگوی اختصاصی SmartCross2 با الگوریتم خاص خود قادر به تشخیص مواد مشابه با استفاده از شباهت ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی و یا ترکیبی از هر دو خواص می باشد.

solution img
ارتقا و ساپورت مشتریان غیر قابل رقابت

مواد و خواص مواد در کلید فولاد و فلزات Total Metals هرماه به روز می شود و شما را با جدیدترین ارتقای استانداردها، تغییرات الگوریتم و ظاهر نرم افزار به روز نگه می دارد. تمامی بخش های Total Materia توسط تیمی با تجربه صنعتی مجموع 300 سال بررسی می شود. این تیم فنی قدرتمند مشتریان را به صورت رایگان پشتیبانی می کند.

مزایا