Reference

Každý se pokouší udělat více z mála, Total Materia se stal neocenitelným zdrojem pro světový výzkum kovů tehdy, když dává našim zákazníkům doporučení pro opracování. Kromě klasických nástrojů, podpůrný tým Total Materia je náramnou pomocí pokaždé, když si nevíme rady.

Dan Rhodes
Global Technical Services & Information Manager, LENOX, East Longmeadow, USA

Nákup Total Materia se ukázal jako velmi užitečným pro většinu naší práce. Total Materia je také daleko obsáhlejším než dřívější nástroj, který jsme využívali. V poslední době to jednoznačně byla jedna z našich nejlepších investic.

Co se týče vyhledávacích nástrojů materiálů, přechod na Total Materia bylo jednoznačně jedním z našich nejlepších rozhodnutí, které Forensics Team v QinetiQ udělalo.

Bill Taylor
QinetiQ, London, UK

Po několika měsících používání Total Materia a po zahlcení všemi možnostmi vám děkuji za skvělou práci a neustálou aktualizaci.

Total Materia nám umožňuje určitým způsobem řešit všechny problémy vyhledávání alternativních materiálů v cizích zemích. Děkuji Total Materia za výsledky skutečných "mezinárodních" specifikací pro nákup oceli v cizích zemích.

Total Materia zůstává jediný nástroj, který bude použit pro tento účel.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bologna, Italy

Nedávno jsme zahrnuli Total Materia jako součást naší softwarové nabídky. Total Materia je s očekáváním považován za vysoce přínosný všem společnostem, které provádějí analýzy kovů s našimi spektrometry.

Naši spolupracovníci zahrnuti do tohoto projektu vysoce oceňují práci s Vaším týmem. Mimoto, jsme spokojeni s Vaši včasnou dodávkou produktů po začlenění našich přání a očekávání.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lausanne, Švýcarsko

Dnes jsem navštívil vaše stránky a stále nemůžu uvěřit tomu, že stránky s tak velkým množstvím zdrojů a informací mohou být na internetu. Jako metalurg můžu vaše stránky označit dvěmi slovy: "Úžasné & Neuvěřitelné".

Děkuji vám mnohokrát za vaše služby...Přeji Total Materia vše nejlepší & mnoho úspěchů!

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Databáze Total Materia celkově naplňuje moje firemní požadavky a může být považována za skvělou investici.

Massimo Lucchetti
RIMA SpA, Brescia, Italy

Málokdo si kdy začne vážit času, energie a výzkumu vynaloženého na vytvoření tohoto systému do doby než ho začne používat.

Vaše bezplatné programy Total Materia Demo jsou velmi obsáhlé a poskytují skutečně cenné infrormace. Děkuji vám a pokračujte prosím ve vaši vynikající práci.

Dr Alexander Sedmak
Drexel University Philadelphia, USA

Váš program je skutečně cenný a jedinečný nástroj na internetu. Jsem zcela spokojený s vašemi výsledky, především s obsáhlou tabulkou vzájemných odkazů. Získal jsem podporu, která je významná sama o sobě. Je to skvělá investice.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec Corporation, Nashville, USA

Databáze Total Materia je velmi důležitým nástrojem pro naše inženýry a technické aktivity.

Proto bych Vám rád poděkoval za Vaše služby a vytvoření databáze, která je k dispozici na trhu.

Mr. Riccardo Testi, PhD
Piaggio a.s. Pontedera, Itálie

My v SENAI jsme nesmírně spokojeni s poskytovanou službou Total Materia.

José Mário
SENAI (Národní služba pro průmyslové vzdělávání), Joinville, Brazílie