Modul Dodavatelé v součinnosti s modulem Total Metals Vám dává přesné spojení mezi specifikacemi materiálů a dodavatelů z celého světa.

Což umožňuje přímé spojení mezi materiály Vašeho zájmu a nalezením dodavatelů z celého světa, modul Dodavatelé umožňuje maximální komunikaci a kritické východisko pro proces nákupu.

Výzvy
  • Kontrola vhodných dodavatelů rychle v závislosti na celé řadě vybraných materiálů
  • Jak se vyrovnat s volatilitou cen a dodržováním přísných deadlinů pro dodávky materiálu hledáním alternativ v zemích s příznivějšími náklady
  • Nalezení dodavatelů materiálu v jiných zemích pomoci koordinované globální nákupní činnosti
  • Improving communication between engineering, purchasing and manufacturing

Řešení: Total Materia - Suppliers

Maximalizace výkonnosti mezi inženýrskými aktivitami a nákupem, modul Dodavatelé poskytuje vynikající úsporu času prostřednictvím tří hlavních výhod.
suppliers
solution img
IDENTIFIKACE DODAVATELŮ JEDNÍM KLIKEM MYŠE

Procházení, vyhledávání a rychlé nalezení dodavatelů materiálů z celého světa. Dodavatelé a jejich materiály přesně souvisí s označeními a normami v kombinaci s Total Metals, která je držitelem více než 450 000 kovových slitin, s rozhraním tak jednoduchým jako je pouhé kliknutí myši.

solution img
JEDINEČNÁ FLEXIBILITA VYHLEDÁVÁNÍ ALTERNATIV

Podívejte se na alternativní materiály pomocí celosvětově unikátní, patentovanou technologii pro hledání ekvivalentů podle chemického složení a mechanických vlastností a jejich kombinací. Můžete intuitivně nastavit úroveň důležitosti složení versus mechanických vlastností a alternativy jsou zobrazeny podle jejich podobnosti s hotlink na Total Materia databáze pro detailní vlastnosti srovnání.

solution img
NEJVYŠŠÍ POČET ZEMÍ A JAZYKŮ PRO VZÁJEMNOU MEZINÁRODNÍ KOMUNIKACI

Poskytuje zásadní nástroj komunikace mezi odděleními od techniků po nákupčí a s databází obsahující materiály z 74 zemí, s dodavately z celého světa, a s platformou, která je k dispozici ve 26 jazycích, Total Materia poskytuje kompletní řešení.

Výhody

Otevření nových příležitostí pro úsporu výdajů na nákup materiálů, propojení inženýrství a zadávání veřejných zakázek, spojení materiálů s dodavateli, které pomáhají vyvarování se nákladným chybám v procesu rozhodování