Jako největší světová databáze kovových materiálů, Total Metals je tradičně první volbou pro společnosti, malé i velké, jejichž hlavním zdrojem podnikání je produkce, zpracování a práce s kovy.

Od rozluštění neznámých zahraničních označení, přeš detailní získávání informací o vlastnostech procesu a kontroly výrobků, křížové odkazování a srovnání mezinárodních materiálů, a další informace o tepelném zpracování a obrobitelnosti, Total Metals pomáhá stovkám firem po celém světě v odvětví kovů k dosažení lepších výsledků. Navíc modul SmartComp pro identifikaci neznámých materiálů a Tracker pro sledování změn v mezinárodních normách zvýšuje úroveň kontroly kvality a inspekční činnosti a pomáhají při řízení dalších osvědčených obchodních postupů.

Každý se pokouší udělat více z mála, Total Materia se stal neocenitelným zdrojem pro světový výzkum kovů tehdy, když dává našim zákazníkům doporučení pro opracování. Kromě klasických nástrojů, podpůrný tým Total Materia je náramnou pomocí pokaždé, když si nevíme rady.

Dan Rhodes
LENOX, East Longmeadow, USA

Výhody

Nové tržní příležitosti prostřednictvím lepšího proniknutí do informací o mezinárodních materiálech a křížových odkazech, snížení nedorozumění s dodavateli, zákazníky i v rámci firmy; vyhýbání se nákladným chybám v procesech a dodávky produktů.