Tracker jest modułem Total Materia, który zajmuje się ważnym wyzwaniem śledzenia zmian i upewnienia się, że wykorzystywane dane są jak najbardziej aktualne i dlatego są najbardziej wiarygodnymi dostępnymi informacjami. Zobacz dokładnie co się zmieniło w bazie danych Total Materia od aktualizacji standardów do zmiany danych właściwość.

Uzyskanie informacji w module Tracker jest możliwe na 2 sposoby: klikając w głównym menu na zakładkę Tracker lub poprzez wyszukiwanie wybranych materiałów.

Krok 1: Wybierz okres aktualizacji za pośrednictwem modułu Tracker

Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do modułu Tracker, będzie pokazana domyślna Lista wyników - zestaw do ostatniej aktualizacji w bazie danych. Total Materia zrobi aktualizacje danych lub modernizacje bazy każdego miesiąca, co oznacza, że zapewniamy najbardziej aktualne możliwe informacje.

Na przykład w kwietniu 2014 (aktualizacja 2014-04) 10649 materiały zostały zaktualizowane w taki czy inny sposób. Za pomocą systemu filtrów, modułu Tracker jest w stanie, wybrać okres aktualizacji który Cię najbardziej interesuje.

Wybierz okres aktualizacji za pośrednictwem modułu Tracker

Wskazówka: Aby sprawdzić aktualizacje materiałów z określonego standardu można także filtrować listę wyników wybierając standard z rozwijanego w dół menu.

Krok 2: Przeglądanie zmian poprzez moduł Tracker

Klikając na link można szybko i łatwo otworzyć okno Trackera, aby wyświetlić wszystkie zmiany dla wybranego materiału.

Wszystkie zmiany będą wyszczególnione w określonych zakładkach szybko i prosto do znalezienia.

Przeglądanie zmian poprzez moduł Tracker

Krok 3: Znajdź zmiany w obrębie samego materiału

Aby zobaczyć inne sposoby aktualizacji określonego materiału, możemy przejść do strony Szybkie Wyszukiwanie, wpisać nazwę, a następnie kliknąć na odpowiedni materiał na stronie Podgrupy.

Podczas przeglądania właściwości poszukiwanego materiału można kliknąć na ikonę Tracker i zobaczyć zmiany. W nawiasach można zobaczyć natychmiast czy dokonywano jakieś zmiany w wybranym materiale.

Znajdź zmiany w obrębie samego materiału

Aby zobaczyć zmiany wejdź do moduł Tracker - nie ma nic prostszego. Po prostu kliknij na link i materiały, które miały aktualizacje będą natychmiast wyświetlane.[Poprzednia - eXporter Część 1]      [Obecna]