Krzywe naprężenie odkształcenie Total Materia posiada unikalny zbiór krzywych naprężenie odkształcenie do obliczeń z zakresu plastycznego dla tysięcy materiałów, obróbek termicznych i temperatur pracy. Zarówno prawdziwe jak i inżynierskie krzywe podane są dla różnych szybkości odkształcania.
Jako jeden z elementów Extended Range, nasze wykresy krzywe naprężenie-odkształcenie dają ni

Krok 1: Wybór metody wyszukiwania

Załóżmy, że chcesz wyświetlić krzywe naprężenie-odkształcenie dla 17-7PH (USA / SAE).

Pierwszym krokiem jest wybór metody wyszukiwania. Wyszukiwarka Total Materia najbardziej efektywnie wyszukuje nazwy w trybie Szybkiego Wyszukiwania.

Krok 2: Określenie kryteriów wyszukiwania

Wystarczy wpisać nazwę i wybrać kraj/normę.

Wszystko co musisz zrobić to kliknąć przycisk "wyszukaj". W kilka sekund zostaną wyświetlone wszystkie materiały które w nazwie mają 17-7PH (USA / SAE).

Określenie kryteriów wyszukiwania

Krok 3: Wybór podgrup

Total Materia wyświetli wszystkie pasujące wyniki w podgrupach. Następnie wybierz materiał który Cię interesuje, kliknij na odpowiedni link, by wyświetlić wszystkie jego właściwości.

Wybór podgrup

Aby zobaczyć wykres naprężenie-odkształcenie kliknij na link w wybranej podgrupie.

Krok 4: Wyświetlanie wykresów

Total Materia wyświetli krzywe dla temperatury pokojowej, ale jest też możliwe wybranie innych warunków z rozwijanego menu. Jest także możliwe wyświetlenie krzywej odpowiadającej własnym warunkom. Wpisz temperaturę jaka Cię interesuje kliknij "oblicz".

Wyświetlanie wykresów[Poprzednia - SmartComp Część 1]      [Obecna]       [Następna - Extended Range Część 2]