برای شرکت هایی که در مرزهای دانش و تکنولوژی حرکت می کنند، اهمیت داشتن اطلاعات قابل اعتماد و دقیق خواص مواد، بسیار روشن است. با افزایش ارتباطات جهانی و افزایش تیم های مهندسی که روی پروژه ها کار می کنند، همچنین افزایش هزینه ها و ضرب الاجل ها، نیاز به یک نرم افزار کلید فولاد و سایر مواد که خواص تمامی متریال ها را پوشش دهد نه فقط یک مزیت بلکه ضرورت است.

قالب نرم افزار کلید فولاد و مواد Total Materia طول عمر ماده را به طور کامل پوشش می دهد. از قابلیت بی نظیر دیاگرام تنش-کرنش و خستگی برای محاسبات شبیه سازی CAE در ماژول Extended Range گرفته تا خواص مواد و آلیاژهای معادل برای مهندسی، ساخت، تأمین و یافتن منابع جدید با کلید فولاد و فلزات Total Metals و کلید پلیمر، سرامیک و کامپوزیت PolyPLUS کاملاً قابل دسترس شما است.

من امروز وبسایت شما را دیدم و هنوز هم باورم نمی شود که منبعی با این حجم اطلاعات روی اینترنت وجود داشته باشد. به عنوان یک متالورژیست می توانم بگویم وبسایت شما خارق العاده و باور نکردنی است. از خدمات شما متشکرم... برای Total Materia بهترین ها و موفقیت بشتر را آرزومندم.

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

مزایا

افزایش دقت برای جلوگیری از خطاهای خطرناک و پر هزینه، قالب نرم افزاری کلید فولاد و مواد Total Materia در 26 زبان برای کمک به صرفه جویی در زمان. فرصت جدید برای بهینه سازی و صرفه جویی در طراحی و منابع جهانی.

لیستی از برخی مشتریان چهانی Total Materia را در زیر ببینید