Pro společnosti, které vynikají v rozmanitých inženýrských oborech, důležitost přesných, spolehlivých dat o vlastnostech materiálů nemůže být nikdy přeceňována. Dostupné informace o materiálech a jejich vlastnostech nejsou pouze výhodou, ale nutností v souvislosti s geograficky situovanými projekty a týmy po celém světě, a se zvyšujícím se tlakem na termíny a náklady.

Platforma Total Materia podporuje celý životní cyklus výrobku, od jedinečných křivek napětí-deformace a únavových vlastností pro CAE ​​simulace v rámci modulu Rozšířená řada, po materiálové vlastnosti a křížové odkazy pro strojírenství a výrobu a hledání alternativ pro nákup materiálů a zdrojů v rámci Total Metals and PolyPLUS.

Dnes jsem navštívil vaše stránky a stále nemůžu uvěřit tomu, že stránky s tak velkým množstvím zdrojů a informací mohou být na internetu. Jako metalurg můžu vaše stránky označit dvěmi slovy: "Úžasné & Neuvěřitelné". Děkuji vám mnohokrát za vaše služby...Přeji Total Materia vše nejlepší & mnoho úspěchů!

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Výhody

Zvýšená přesnost pro zamezení nákladných a nebezpečných chyb; globální platforma ve 26 jazycích pro opakovatelné výsledky a nezměrné úspory času; nové příležitosti pro optimalizaci a úspory v oblasti designu a globálních zdrojů.