قالب نرم افزاری کلید فولاد و مواد Total Materia برای تعداد بیشماری از صنایع در سراسر جهان بسیار جذاب و کاربردی است. بسیاری از این صنایع مستقیماً با خواص مواد مرتبط نیستند، ولی نیاز به بسیاری اطلاعات مهندسی دارند. از صنعت ساخت اسباب بازی گرفته و سازندگان کوچک دوربین تا بزرگترین سازندگان تلسکوپ. از سازندگان قطعات بسیار دقیق ساعت، فیلم سازان و دیزنی لند، تا تولید کنندگان بزرگ سیمان، لاستیک و وسایل منزل، می توانند از اطلاعات کلید فولاد و مواد Total Materia برای پیشنهاد تغییر مواد و کاهش هزینه احتمالی استفاده کنند.

با پوشش گسترده ای از توانایی و کاربردها مانند مشخص کردن گرید مواد نامشخص، آلیاژهای معادل در استانداردهای مختلف و یافتن مواد جایگزین برای تأمین به وسیله کلید فولاد و فلزات Total Metals و کلید سرامیک، پلیمر و کامپوزیت PolyPLUS تمامی مواد فلزی و غیر فلزی پوشش داده می شوند. نرم افزار Total Materia در بسیاری از جهات نیازهای شرکت ها را برآورده می سازد و می تواند سبب بهینه سازی در تمام زمینه های مرتبط با متریال شود.

نرم افزار شما بسیار ارزشمند و منحصر به فرد است. من با نتایج آن بسیار قانع شدم. به خصوص با قسمت یافتن آلیاژهای معادل پشتیبانی که من دریافت کردم بسیار ارزشمند بود. سرمای گذاری با ارزشی بود.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec, Nashville, USA

مزایا

منبعی جهت کمک به صرفه جویی در زمان در زمینه خواص مواد، کاهش قابل ملاحظه در رفع سوء

لیستی از برخی مشتریان چهانی Total Materia را در زیر ببینید