Platforma Total Materia přitahuje nesčetné množství průmyslových odvětví z celého světa, včetně mnoha odvětví, které nejsou bezprostředně spojeny s vlastnostmi materiálů, ale mají specifické technické požadavky. Počínaje hračkářským průmyslem, malé výrobce fotoaparátů, po největší dalekohledy, přesnou výrobu hodinek, produkci filmů a Disneyland až k masové výrobě cementu, gumy a nábytku, Total Materia spojuje tuto rozmanitost svou nejrozsáhlejší a nejrozmanitější dostupnou databází.

Pokrytím obrovského rozsahu datových souborů a funkcí, jako je okamžité rozluštění neznámých stupňů a specifikací, mezinárodní vzájemné odkazování materiálů, a hledání alternativ k nákupu materiálů a zdrojů v rámci Total Metals a PolymersPLUS, pro širokou škálu kovových a nekovových materiálů, Total Materia splňuje potřeby různorodých podniků a poskytuje jedinečnou asistenci při optimalizaci všech oblastí pracovního postupu s materiály.

Váš program je skutečně cenný a jedinečný nástroj na internetu. Jsem zcela spokojený s vašemi výsledky, především s obsáhlou tabulkou vzájemných odkazů.

Získal jsem podporu, která je významná sama o sobě. Je to skvělá investice.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec, Nashville, USA

Výhody

Masivní úspory času při získávání údajů o vlastnostech materiálů, významné snížení nedorozumění s dodavateli, zákazníky a v rámci podniku; nové příležitosti pro optimalizaci a úspory v oblasti designu a získávání materiálů