شرکت Key to Metals AG یک شرکت سوئیسی است که نرم افزار کلید فولاد، فلزات و مواد Total Materia و ماژول های مربوطه آن از محصولات این شرکت می باشد.

ما در این زمینه پیشرو هستیم. اولین بانک اطلاعاتی آنلاین ما در سال 1999 برقرار شد. در آن زمان، نمایش خواص مواد به این نحو، نوآوری تازه ای محسوب می شد در مقایسه با هندبوک ها و دیگر منابع چاپ شده. از آن زمان، شرکت به مسیر خود به طور پیوسته و منظم ادامه داد و بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعاتی مواد جهان را با تمرکز روی کیفیت، کارایی و پشتیبانی مشتریان را بنا نهاد.

Business Growth

چشم انداز

افزایش روز افزون اطلاعات در مورد خواص مواد به عنوان شرکت پیشرو در این زمینه

مأموریت

تبدیل Total Materia به انتخاب اول و بی بدیل در بحث خواص مواد در دنیا

اصول اصلی ما عبارتند از:

  • دسترسی جهانی در عین توجه به بومی سازی و راحت کردن نرم افزار برای مردم در اقصی نقاط دنیا
  • سرمایه گذاری قوی روی ارتقای محصول و پشتیبانی مشتریان
  • تعهد به شنیدن، اهمیت دادن و کمک به مشتریان در کارهای روزانه

مدیریت

Peter Heusser

Peter Heusser رئیس هیئت مدیره و از بنیان گذاران، مسئول امور حقوقی و برنامه های استراتژیک شرکت. Peter دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک است..

Viktor Pocajt

Viktor Pocajt از بنیان گذاران و مدیرعامل شرکت، مسئول در موارد ارتقا، پروژه های استراتژیک و مشارکت. Victor لیسانس مکانیک و لیسانس مهندسی شیمی و PHD در رشته کامپیوتر دارد.

Neil Baumann

Neil Baumann، مدیر داخلی، فروش، ارتباط با مشتریان. Neil دارای مدرک مهندسی با گرایش مدیریت سیستم های کیفی و بهبود فرایندها است.

Mariagrazia Vottari

خانم ماریاگراتزیا وتاری مسئول بخش مهندسی پروسس و ارتقای محتوا می باشد. ماریاگراتزیا مهندس مکانیک است که سابقه کاری فراوانی در شرکت های بزرگ بین المللی دارد.

نفرات کاری ما

تیم کاری ما از نفراتی تشکیل شده است که تمرکزشان روی رسیدن به اهداف کاری واقع شده. مجموع توانایی های این افراد کلید موفقیت ماست. تیم قدرتمندی از مهندسان و متخصصان کارهای ارتقا، نگهداری و پشتیبانی محصولات را به عهده دارند. شبکه همکاران ما در اقصی نقاط دنیا و به ویژه ایران بحث پشتیبانی فنی مشتریان را به عهده دارند و این امکان را می دهند که کاربران، راحتتر نیازهایشان را به ما منتقل کنند.