Největší zdroj na světě

Total Materia je největší databáze materiálových vlastností a zdroj znalostí po celém světě, s více než 12 000 000 záznamy vlastností pro více než 450 000 materiálů.

Nejlepší vzájemné odkazování:

Nejrychlejší a nejobsáhlejší mezinárodní tabulky vzájemného odkazování, s jedinečnou kategorizací ekvivalentů a podobností, a aplikace patentované Umělé inteligence (AI) a technologie SmartCross.

Pokročilé vlastnosti pro FEA / CAE výpočty

Největší sbírka dat o napětí-deformaci, únavě a tvařitelnosti k dispozici nasvětě podporující lineární a nelineární výpočty a otevírající nové možnosti v procesu navrhování.

Konečná identifikace materiálu

Chráněné, patentované algoritmy pro identifikaci kovů z chemického složení jsou uznávány předními výrobci spektrometrů po celém světě a umožňuje identifikaci neznámých látek v pár sekundách.

Certifikovaná kvalita a vždy aktuální

Špičková kvalita a nejvyšší spolehlivost podvojné certifikované kvality a informací bezpočnostního procesu v průmyslu s nebývalou politikou aktualizace, včetně aktualizací dat měsíčně zdarma pro naše předplatitele.

Úspory času a nákladů v podnikání

Ekvivalent informací z 1000 knih o 200 stranách každá, nebo náklady větší než 150 000 dolarů na nákup jednotlivých norem. Total Materia je jedinou databází materiálů nabízející kovové materiály, plasty, kompozity a keramiku, vše na jednom místě.