Na špici projektování a aplikace materiálů, letecký průmysl se neustále snaží o zlepšení stávajících technologií s cílem zachovat kritické výhody jak z hlediska konkurenceschopnosti tak výkonu.

Total Materia přispívá k podpoře průmyslu tím, že poskytuje nejobsáhlejší dostupné zdroje vlastností materiálů, stejně jako hloubkové srovnání materiálů založené na rozsáhlých tabulkách vzájemných odkazů, což umožňuje minimalizaci pokusů a omylů při navrhování vysoce odolných materiálů a pomoc při realizaci klíčových cílů urychlení přechodu od konceptu do provozu.

Nákup Total Materia se ukázal jako velmi užitečným pro většinu naší práce. Total Materia je také daleko obsáhlejším než dřívější nástroj, který jsme využívali. V poslední době to jednoznačně byla jedna z našich nejlepších investic.

Co se týče vyhledávacích nástrojů materiálů, přechod na Total Materia bylo jednoznačně jedním z našich nejlepších rozhodnutí, které Forensics Team v QinetiQ udělalo.

Bill Taylor
QinetiQ, Londýn, VB

Výhody

Masivní úspora času při získávání údajů o vlastnostech materiálů, okamžité srovnání různorodých kovových a nekovových materiálů; kritické hodnoty napětí-deformace a cyklické vlastnosti a vzájemné odkazování pro nové příležitosti výběru materiálů.