eXporter je navržen tak, aby překlenoval propast mezi zdroji dat a počítačem podporované softwarové inženýrství (CAE). Ať už chcete přesunout data z Total Materia přímo do CAE softwaru nebo jednoduše exportovat v aplikaci Excel nebo .xml, eXporter poskytuje všechny funkce, které potřebujete. Ve formě jednoduchého průvodce ve 3 krocích Vám poskytuje multiformátový export dat během pár vteřin.

Výzvy
  • Nalezení pokročilé data vlastností pro lineární a nelineární výpočty CAE v připravené k použití řešitel formátu
  • Import dat ze zdroje do CAE ​​softwaru bez nutnosti dodatečného zpracování dat, kopírování, vkládání a přepisování
  • Získání spolehlivých vstupů pro materiálové vlastnosti a vyvarování se nebezpečným a nákladným chybám
  • Provádění mnohonásobných a opakovatelných úkolů designu nejefektivnějším možným způsobem

Řešení: Total Materia - eXporter

Modul eXporter funguje bez problémů se základní a rozšířenou řadou datových modulů, tak aby informace vlastností byly exportovány ve formátu speciálně vyvinutého pro top CAE řešitele.

eXporter

Poznámka: během souběžné licence je možné exportovat maximálně 100 datových sad. Všechny předchozí exporty jsou kdykoli k dispozici a znovu využitelné v neomezeném množství po dobu trvání předplatného.

solution img
EXPORT Z JEDINEČNÉHO ZROJE

Total Materia nabízí světově nejobsáhlejší zdroj vlastností materiálů a je nyní možné vybrat data z kolekce více než 450 000 materiálů a 20 000 000 záznamů o vlastnostech, a poté exportovat připravená data k použití v dalším kroku procesu navrhování.

solution img
KOMPLEXNÍ VOLBA Z FORMÁTŮ CAE SOFTWARU

eXporter může být použit pro export důležitých materiálových dat pro pokročilé výpočty jako jsou mechanické, fyzikální, stresové zátěže a cyklická data v řadě CAE softwarových kompatibilních formátů. Od formátu xml. po jednoduchý xls., eXporter zajišťuje přenos dat od zroje k softwaru rychle a jednoduše.

solution img
BEZPROBLÉMOVÁ INTERGRACE MODULŮ Total Materia

Maximalizace potenciálu vývozce, celý Celkem Kovy a širší datové soubory typu může být použit k nalezení vlastností zájmu. S plným přístupem k největších světových cross-referenčních tabulek a srovnávacích funkcí, plná moc Total Materia mohou být využity k zajištění toho, aby výběr dat pro export je zálohována informovaných a návazných rozhodnutí.

Výhody

Obrovské úspory času a osvobození od únavného přepisování; zvýšení přesnosti díky eliminaci chyb úpravy dat; zjednodušit a systematizovat sběr dat pracovního postupu