امروزه با افزایش سرعت تغییر در استانداردهای بین المللی و اسپک سازندگان، ماژول Tracker کلید فولاد و مواد Total Materia پاسخی است به نیاز شما جهت یافتن متریال های مورد نیازتان.

ایجاد سرویس اطلاع رسانی، ماژول Tracker نه فقط استانداردها را پوشش می دهد بلکه آپدیت ها را نیز زیر نظر دارد و تغییرات متریال استانداردها را پوشش می دهد. در نتیجه داده های مهم خواص مواد همیشه به روز خواهد بود.

چالش ها

  • اطمینان از به روز بودن اطلاعاتی که برای کار مورد استفاده فرار خواهید داد
  • تهیه اطلاعات قابل اطمینان، دقیق و قابل ردیابی
  • به روز بودن به لحاظ تغییرات در متریال، استانداردها و اسپک سازندگان
  • مشارکت در آزمون های تحقیق و توسعه شرکت ها از لحاظ کاربرد

راه حل: ماژول Tracker کلید فولاد و مواد Total Materia

Tracker یک ماژول برای نرم افزار کلید فولاد و مواد Total Materia است که نشان می دهد اطلاعات به چی میزان به روز و به تبع آن قابل اطمینان است. ببینید دقیقاً چه چیز در نرم افزار تغییر کرده و کی این تغییر صورت پذیرفته است. این تغییرات از ورژن استاندارد تا اطلاعات خواص مواد را شامل می شود.

tracker
solution img
بیشترین قابلیت ها با روش به روز رسانی فوق العاده

برای همگام شدن با سرعت تغییرات استانداردها و اسپک سازندگان، آپدیت نرم افزار Total Materia هر ماه صورت می گیرد و این کلید فولاد و مواد را به کاراترین و به روز ترین بانک اطلاعاتی بدل کرده است. با ارائه گزارش ماهانه دقیق تغییرات، Tracker این امکان را می دهد تا با به روزترین اطلاعات موجود برای کار و کسب خود تصمیم گیری کنید.

solution img
روشی هوشمند برای پیگیری به روز رسانی

ماژول Tracker گزارشی از تغییرات مواد و استانداردهایی که دستخوش تغییر شده اند ارائه می دهد. این گزارش شامل شماره استاندارد و اطلاعات محتوایی مواد است. این ماژول دقیقاً نشان می دهد که چه زمانی مشخصه های مواد مانند ترکیب شیمیایی، دیاگرام تنش-کرنش تغییر کرده است.

solution img
انتخاب مواد مطلوب برای حستجوی متمرکز

ماژول Tracker بهترین تمرین است برای اینکه بفهمیم از آخرین ویرایش اطلاعات در امور مهندسی استفاده می کنیم. این ماژول همچنین قابلیت تهیه لیستی از متریال های مورد علاقه شما را دارد. به علاوه، ماژول Tracker به همراه ماژول eXporter امکان فوکوس بیشتر روی مواد مورد علاقه و استفاده شما در نرما افزارهای شبیه سازی و CAE را فراهم می سازد.

مزایا

اطمینان از به کار گیری اطلاعات دقیق و به روز. اجتناب از هزینه های بالا برای تهیه و به روز کردن استانداردها، هدایت صحیح بنگاه اقتصادی به وسیله به کار گیری اطلاعات بهینه.