V dnešním neustále se zvyšujícím tempu měnících se mezinárodních norem a specifikací výrobců, Tracker je odpovědí Total Materia na Vaše kritické potřeby sledovatelnosti materiálů.

Poskytováním měsíční oznamovací služby, Tracker umožňuje nejen důležité aktualizace norem a materiálů, které mají být sledovány, ale dává také přesné informace o tom, co se změnilo v materiálu, ať už se jedná o aktualizaci důležitých vlastností dat či dokonce přidání zcela nových datových souborů.

Výzvy
  • Zajištění nejaktuálnějších dostupných informací použitelných pro práci
  • Poskytující spolehlivé, přesné a sledovatelné informací do dalších oblastí podnikání
  • Zajištující aktuální změny v materiálech, normách a specifikacích
  • Přispívající do firemních osvědčených postupů týkajících se využívání informací, řízení konfigurace a celkové kvality procesu

Řešení: Total Materia - Tracker

Tracker je doplňkový modul, který se zabývá důležitou výzvou, jak se ujistit, že údaje, které jsou používány jsou nejaktuálnějšími a tedy i nejspolehlivějšími dostupnémi informacemi. Můžete vidět, co a kdy se změnilo v databázi od aktualizací norem až ke změnám údajů o vlastnostech.

tracker
solution img
ZÍSKEJTE VÍCE VÝHOD Z BEZPRECEDENTNÍ POLITIKY AKTUALIZACÍ

Ve snaze vyrovnat se se stále rychlejšími změnami norem a specifikací výrobců, aktualizace a upgrady v Total Materia se provádí každý měsíc a stává se takto nejaktuálnějším dostupným zdrojem informací. Tím, že poskytuje přesné zprávy o změnách provedených v databázi měsíčně, Tracker umožňuje rozhodování, které mají být provedeny v rámci celého podniku, na základě spolehlivých informací.

solution img
CHYTRÉ INTUITIVNÍ METODY PRO SLEDOVÁNÍ AKTUALIZACÍ

Tracker spojuje syntetické zprávy o materiálech a normách, které byly aktualizovány včetně čísla verze a informací o stažení, s analytickými zprávami, kde je možné sledovat přesně to, co se změnilo na úrovni materiálů, od detailů o základním chemickém složení až po nové křivky napětí-deformace.

solution img
OBLÍBENÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ PRO ZAMĚŘENÉ SLEDOVÁNÍ

Tracker podporuje činnost osvědčených postupů tím, že zajistí nejaktuálnější informace používáné všemi týmy inženýrů přes schopnost vytvořit seznam nejčastěji používaných materiálů. Kromě toho, volitelná kombinace Tracker s eXporter modul otevírá možnost provádět cílenější sledování změn v seznamu "oblíbené", získané exportováním jejich vlastností do CAE softwaru.

Výhody

Jistota, že jsou použity přesné a nejaktuálnější informace; vyvarování se zbytečným nákladům na pořízení norem; řízení obchodní excelence prostřednictvím optimalizovaného postupu využívání informací