Total Metals je zdaleka světově nejobsáhlejší databází vlastností kovových materiálů a tvoří jádro produktů Total Materia, nabízející jedinečnou kolekci souborů dat a modulů, které slouží celosvětové technické veřejnosti.

Total Metals se zaměřuje na poskytování normovaných dat o vlastnostech kovů a nabízí vám neuvěřitelných 12 milionů patentovaných záznamů pro více než 350 000 materiálů z 69 zemí / norem.

Výzvy
  • Hledání ekvivalentů pro zahraniční materiály a alternativy pro srovnání
  • Vyhledávání materiálů po celém světě podle specifického chemického složení nebo mechanických vlastností
  • Rozluštění materiálových specifikací a nalezení správných stupňů pro konkrétní aplikace
  • Nalezení přesných návazných a spolehlivých mechanických, fyzikálních a dalších patentovaných dat pro různé podmínky a teploty
  • V návaznosti na neustále se zvyšující tempo změn v národních a mezinárodních normách

Řešení: Total Materia - Total Metals

Modul Total Metals Vám nabízí nejlepší řešení pro vlastnosti kovů, křížové odkazy a znalosti, které integrují informace z 69 Standardní rozvojových organizací (SDO), a stovek výrobců a jiných zdrojů do nejobsáhlejší databáze na světě, vybavené superrychlým vyhledávačem.
core
solution img
NEJOBSÁHLEJŠÍ DATABÁZE ŠPIČKOVÉ KVALITY

Od chemického složení, tabulek vzájemných odkazů, mechanických a fyzikálních vlastností při pokojové teplotě, zvýšených teplotách a teplotách pod bodem mrazu, až po dodatečné informace jako jsou diagramy tepelného zpracování, metalografie a obrobitelnost, Vám Total Metals nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost jediné certifikované databáze svého druhu v tomto odvětví průmyslu.

solution img
NEJRYCHLEJŠÍ A NEJVÝKONĚJŠÍ VZÁJEMNÉ ODKAZOVÁNÍ

Nejkomplexnější tabulky vzájemných odkazů s více než 15 miliony záznamy ekvivalentních materiálů po celém světě jsou systematizovány pomocí klasifikace podobnosti vlastností. Kromě toho, patentovaný SmartCross2 algoritmus umožňuje identifikaci neznámých ekvivalentů pomocí podobnosti složení, mechanických vlastností nebo jejich kombinaci.

solution img
JEDINEČNÝ VÝVOJ A PODPORA ZÁKAZNÍKŮM

Total Metals materiály a informace o jejich vlastnostech jsou aktualizovány každý měsíc, a informuje Vás o nejnovějším vývoji norem, stejně jako aktalizuje nové soubory dat, nové unikátní algoritmy a nové softwarové funkce. Všechny aspekty Total Materia jsou plně podporovány specializovanými týmy odborníků s více než třista letými zkušenostmi z průmyslu, kteří poskytují technické poradenství zdarma pro všechny předplatitele!

Výhody

Vynikající úspora času, zvýšení přesnosti a spolehlivosti, společná platforma pro opakovatelné výsledky v celé organizaci