کلید پلیمر، سرامیک و کامپوزیت PolyPLUS بزرگترین بانک اطلاعاتی برای خواص پلاستیک ها، سرامیک ها و کامپوزیت ها است. این بانک اطلاعاتی خواص ویژه و استاندارد های مواد غیر فلزی را پوشش می دهد.

در همراهی با کلید فولاد و فلزات Total Metals با دارا بودن بیش از 350,000 آلیاژ فلزی، PolyPLUS قدرتی به کلید متریال Total Materia داده است که به راه حلی قطعی جهت مشکلات قطعی متریالی شما بدل شود.

چالش ها

  • پیدا کردن دقیق متریال های استانداردها و خواص مواد اختصاصی که در اسپک سازندگان آمده است برای پلیمرها، کامپوزیت ها و سرامیک ها
  • مقایسه همزمان خواص متریال های فلزی و غیر فلزی و یافتن بهترین جایگزین ها
  • منبعی بی نظیر برای خواص ویژه مواد غیر فلزی برای محاسبات CAE و شبیه سازی FEA شامل اطلاعات تنش-کرنش و خستگی
  • نا کارآمد بودن کار کردن با منابع متفاوت و جدا از هم که مواد فلزی و غیر فلزی را پوشش می دهند

راه حل: کلید سرامیک، کامپوزیت و سرامیک Total Materia-PolyPLUS

کلید غیر فلزات PolyPLUS نرم افزار Total Materia داده های استاندارد و ویژه هزاران ماده پلاستیک و پلیمر، سرامیک و کامپوزیت را در خود جمع کرده است.

plus
solution img
کاملترین منبع برای خواص تمامی مواد صنعتی اعم از فلزات و غیر فلزات

در کنار بزرگترین کلید فولاد و فلزات جهان، PolyPLUS با ایجاد کلید پلیمر و پلاستیک، کلید سرامیک و کلید کامپوزیت، کامل ترین بانک اطلاعاتی مواد و فلزات جهان را برای شما فراهم کرده است.

solution img
خواص پیشرفته برای غیر فلزات

در کنار پوشش خواص پیشرفته فلزات، ماژول Extended Range خواص ویژه مواد غیر فلزی از جمله دیاگرام های تنش-کرنش و خستگی را پوشش می دهد.

solution img
ارتقا و به روز رسانی بی رقیب

تیم PolyPLUS ما هر ماه نرم افزار را به روز می کنند. بدین ترتیب کلید پلیمر، سرامیک و کامپوزیت به بهترین منبع برای مهندسان بدل شده است.

مزایا

منبعی جامع برای اطلاعات خواص تمام متریال هایی که شما نیاز دارید. ایجاد شرایط جدید در طراحی با مقایسه همزمان کارایی تمامی مواد اعم از فلزی و غیر فلزی