PolyPLUS je soubor dat vlastností nekovových materiálů pro tisíce plastů, keramiky a kompozitů zahrnující jak patentované a normované materiály, včetně pokročilých vlastností datových souborů.

Integrována s databází Total Metals, která obsahuje více než 350 000 kovových slitin, PolyPLUS umožňuje použít Total Materia jako skutečně rychlé řešení pro Vaše potřeby nalezení hledaných materiálů.

Výzvy
  • Nalezení přesné splňující data o vlastnostech normovaných a patentovaných materiálů pro polymerů, kompozity a keramiku
  • Současné srovnání různých druhů kovových a nekovových materiálů a hledání nejlepších alternativ
  • Získávání vzácných pokročilých informací o vlastnostech pro FEA / CAE výpočty, včetně napětí-deformace a dat o únavě
  • Neefektivnost práce z více zdrojů zahrnující kovy a nekovy a napříč různými obchodními odděleními a obory

Řešení: Total Materia - PolyPLUS

PolyPLUS modul z Total Materia nabízí údaje o vlastnostech pro tisíce plastových, keramických a kompozitních materiálů, které pokrývají širokou škálu standardních i pokročilých patentovaných informací.

plus
solution img
NEJRYCHLEJŠÍ ZDROJ POTŘEBNÝCH VLASTNOSTÍ MATERIÁLŮ

V kombinaci se světově nejobsáhlejší databází o vlastnostech kovů, PolyPLUS poskytuje všechny výhody databáze Total Metals pro nekovy včetně informací o vlastnostech tisíce plastů, keramiky a kompozitních materiálů. Vše je na dosah pouhým kliknutím myše!

solution img
POKROČILÁ DATA O VLASTNOSTECH NEKOVŮ

Kromě toho, že v sobě ukrývá jedinečnou sbírku pokročilých dat vlastností kovových materiálů, Rozšířená řada také nabízí komplexní sadu křivek napětí-deformace a dat o únavě pro nekovy.

solution img
BEZKONKURENČNÍ ROZVOJ A AKTUALIZACE

Prostřednictvím našeho specializovaného týmu PolyPLUS, nové aktualizace dat a funkcí jsou přidány každý měsíc, což znamená, že naše rozrůstající se knihovny pro nekovy se stává nepostradatelným zdrojem pro komunitu inženýrů.

Výhody

Rychlý zdroj pro všechny potřeby na data vlastností materiálů; nové možnosti v designu porovnáním zcela různorodých materiálů