Od naftových motorů až po lodě, jeřáby a železnice, a od malých zařízení až po těžkou techniku​​, přesné a spolehlivé informace o materiálech a jejich vlastnostech jsou důležitou součástí kompletního hodnotového řetězce.

Databáze Total Metals v kombinaci s Rozšířenou řadou pokročilých vlastností, přidaná hodnota podpůrné CAE simulace, umožňuje úsporu nákladů prostřednictvím vzájemného odkazování k vytváření předloh materiálů s ekvivalenty, a poskytováním mechanických vlastností dat používaných v kritických aktivitách výroby a údržby pro velké a malé firmy po celém světě.

Po několika měsících používání Total Materia a po zahlcení všemi možnostmi vám děkuji za skvělou práci a neustálou aktualizaci. Total Materia nám umožňuje určitým způsobem řešit všechny problémy vyhledávání alternativních materiálů v cizích zemích. Děkuji Total Materia za výsledky skutečných "mezinárodních" specifikací pro nákup oceli v cizích zemích.

Total Materia zůstává jediný nástroj, který bude použit pro tento účel.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bologna, Italy

Výhody

Vyvarování se nákladným a nebezpečným chybám díky zvýšené přesnosti, významné snížení nedorozumění s dodavateli, zákazníky i v rámci firmy; globální platforma v 26 jazycích pro opakovatelné výsledky a masivní úsporu času