Tracker je doplňkový modul v Total Materia, který zajišťuje, že data a údaje jsou aktuální a spolehlivě dostupné informace. Je přesně vidět, co se změnilo v rámci Total Materia databáze od standardních aktualizací po změnu údaju vlastností.

K informacím v Tracker modulu lze přistupovat 2 způsoby, klepnutím v hlavní nabídce na Tracker nebo prostřednictvím hledaného a vybraného materiálu samotného.

Krok 1: Výběr období aktualizace prostřednictvím modulu Tracker

Když poprvé zadáte Tracker modul, výchozí seznam výsledků bude nastaven na poslední aktualizace provedené v databázi. Total Materia provádí aktualizace a upgrady dat každý měsíc, což znamená, že poskytujeme nejnovější možný zdroj informací.

Například v dubnu 2014 (aktualizace 2014-04) bylo aktualizováno 10649 materiálů. Pomocí sledování filtračního systému je možné vybrat aktualizace období, které vás nejvíce zajímají.

Výběr období aktualizace prostřednictvím modulu Tracker

Tip: Chcete-li zobrazit aktualizace pro materiály určitého standardu můžete také filtrovat seznam výsledků výběrem standardu, který vás zajímá.

Krok 2: Zobrazení změn dat prostřednictvím modulu Tracker

Klepnutím na hypertextový odkaz materiálu můžete jednoduše a rychle otevřít tracker okno a zobrazit všechny související změny pro vybraný materiál.

Všechny změny budou podrobně pod konkrétními záložkami pro rychlé a jednoduché nalezení změn dat.

Zobrazení změn dat prostřednictvím modulu Tracker

Krok 3: Nalezení změn v rámci samotného materiálu

Pro ukázku naleznutí aktualizace jinou cestou, můžeme přejít na rychlé vyhledávání, vložit označení a kliknout na podskupinu stránky

Při prohlížení všech materiálových vlastností pro tento specifický materiál, můžete nalézt ikonu Tracker a zobrazit změny. V hranatých závorkách můžete vidět okamžitě zda existují nějaké změny pro vybraný materiál.

Nalezení změn v rámci samotného materiálu

Prohlédnout si změny a vložit Tracker je velmi jednoduché. Stačí kliknout na odkaz a aktualizace materiálu bude okamžitě zobrazena.[Předchozí - eXporter Okruh 1]      [Obsah]