Lomová mechanika: K1C, KC, růst trhlin a parametry Parisova zákona jsou zobrazeny s odpovídajícím grafem růstu trhlin. Monotónické vlastnosti jsou zahrnuty v souvislosti s předpoklady chybějících parametrů na základě monotónických vlastností. I když je to pouze jedna část Rozšířené řady, naše data lomové mechaniky poskytují důležité přídavné informace dostupné inženýrům a v kombinaci s databází Total Materia nabízí jedinečný pokročilý nástroj vlastností.

Krok 1: Výběr možnosti vyhledávání

Představte si, že chcete nalézt data lomové mechaniky pro 1045 (USA / SAE).

Vašim prvním krokem je vybrat si možnost vyhledávání. Total Materia vyhledávací nástroj představuje nejefektivnější vyhledávání materiálů podle označení pomocí možnosti Rychlé vyhledávání.

Krok 2: Definice kritéria vyhledávání

Jednoduše zadejte označení a vyberte Vaši zemi / normu.

Poté klikněte na tlačítko "vyhledat". Za pár sekund vyhledávací nástroj Total Materia nalezne všechny materiály, které mají ve svém označení 1045 (USA / SAE) .

Definice kritéria vyhledávání

Krok 3: Výběr podskupiny

Total Materia zobrazí všechny vyhovující výsledky hledání v poskupinách. Poté můžete jednoduše vybrat materiál, který Vás zajímá a zobrazit všechny jeho vlastnosti kliknutím na relevantní odkaz.

Výběr podskupiny

Pokud chcete zobrazit data lomové mechaniky, klikněte na odkaz v podskupině Vašeho výběru.

Krok 4: Zobrazení dat lomové mechaniky

Total Materia ukazuje rozsah dat lomové mechaniky materiálů a umožňuje vybrat z rozsahu podmínek v rozbalovacím menu. Total Materia používá algoritmy k předvídání údajů lomové mechaniky pro chybějící hodnoty založené na monotónických vlastnostech.

Monotónické vlastnosti se zobrazí spolu s K1C, KC, růstem trhlin a parametry Parisova zákona. Total Materia používá algoritmy pro předpověď dat lomové mechaniky pro ty chybějící hodnoty, které jsou založeny na monotónických vlastnostech.

Zobrazení dat lomové mechaniky[Předchozí - Extended Range Oktuh 3]       [Obsah]       [Další - Extended Range Okruh 5]