Křivky napětí-deformace: Total Materia obsahuje jedinečnou sbírku křivek napětí-deformace pro výpočty v rozsahu plasticity pro tisíce materiálů, tepelná zpracování a pracovní teploty. Teoretické i skutečné křivky napětí jsou k dispozici pro různou míru napětí použitelnou v praxi.
I když je to pouze jedna část Rozšířené řady, naše diagramy napětí-deformace poskytují bezkonkurenční pomoc pro inženýry a spolu s Total Materia databází poskytují jedinečný pokročilý nástroj vlastností.

Krok 1: Výběr možnosti vyhledávání

Představte si, že chcete nalézt křivky napětí-deformace pro 17-7PH (USA / SAE).

Vašim prvním krokem je vybrat si možnost vyhledávání. Total Materia vyhledávací nástroj představuje nejefektivnější vyhledávání materiálů podle označení pomocí možnosti Rychlé vyhledávání.

Krok 2: Definice kritéria vyhledávání

Jednoduše zadejte označení a vyberte Vaši zemi / normu.

Poté jednoduše klikněte na tlačítko "vyhledat". Za pár sekund vyhledávací nástroj Total Materia nalezne všechny materiály, které mají ve svém označení 17-7PH (USA / SAE).

Definice kritéria vyhledávání

Krok 3: Výběr podskupiny

Total Materia zobrazí všechny vyhovující výsledky hledání v poskupinách. Poté můžete jednoduše vybrat materiál, který Vás zajímá a zobrazit všechny jeho vlastnosti kliknutím na relevantní odkaz.

Výběr podskupiny

Krok 4: Zobrazení diagramů

Total Materia ukazuje křivky za pokojové teploty, ale je možné vybrat z rozsahu podmínek v rozbalovacím menu. Je také možné zobrazit křivky pomocí naší interaktivní funkce. Zadejte teplotu, která Vás zajímá, klikněte na "vypočítat" a Total Materia Vám ukáže relevantní křivku v grafickém zobrazení. Obrázky se také zobrazí v tabulce pro jednoduché použití pro další výpočty.

Zobrazení diagramů[Předchozí - SmartComp Okruh 1]       [Obsah]       [Další - Extended Range Okruh 2]