Tento okruh Vám ukáže nejjednodušší způsob, jak nalézt diagramy tepelného zpracování v databázi Total Materia Databázi. Nyní Databáze zahrnuje čtyři různé typy diagramů (diagramy prokalitelnosti, popouštěcí diagramy, TTT a CCT transformační diagramy).

Krok 1: Výběr volby vyhledávání

V tomto příkladě, předpokládejte, že chcete nalézt materiály, které zahrnují diagramy specifikované EN normou.

Pro výběr materiálů podle specifických vlastností, použijte zatrhávací rámeček Speciální vyhledávání v modulu v modulu Pokročilé vyhledávání. .

Krok 2: Definování kritérií vyhledávání

Pro definování kritérií vyhledávání, vše co musíte udělat je vybrat EN z vyskakovacího menu Země a zaškrtnout rámeček Diagram tepelného zpracování, umístěný ve "Speciální skupina vyhledávání" v dolní části okna.

Definování kritérií vyhledávání

Když kliknete na tlačítko Potvrdit vyhledávací nástroj Total Materia vybere všechny EN oceli, které obsahují diagramy tepelného zpracování a zobrazí je za moment v seznamu.

Krok 3: Prohlížení vlastností materiálů

Pro prohlížení vlastností některých specifických materiálů ze seznamu, klikněte na označení, a následujte obvyklý postup, popsaný v Okruhu 1.

Prohlížení vlastností materiálů

Krok 4: Získání diagramů

Pro získání diagramů z okna Tepelné zpracování, jednoduše klikněte na odkaz Tepelné zpracování. Výsledkem je, že můžete vidět všechny dostupné diagramy pro vybrané materiály.

Získání diagramů
Získání diagramů
Získání diagramů[Předchozí - Okruh 6]       [Obsah]      [Další - Okruh 8]