Nový Přehled srovnání Total Materia umožňuje srovnání chemického složení, mechanických a fyzikálních vlastností až 4 materiálů současně. Můžete prohlížet klíčové informace o vlastnostech jednoduchým přidáním Vašich požadavků na materiál do Přehledu srovnání a po potvrzení můžete srovnat nejdůležitější vlastnosti během pár chvil!

Krok 1: Vyhledání materiálu, který Vás zajímá

Abyste mohli začít používat Přehled srovnání, musíte vybrat první materiál pro srovnání. Jednoduše vyberte materiál buď z Rychlého vyhledávání nebo z Pokročilého vyhledávání a zadejte označení materiálu, jestliže znáte specifická kritéria pro nalezení materiálů, o které máte zájem.

Poté, co najdete materiál pro srovnání v seznamu výsledků, klikněte na tento seznam, abyste si prohlédli podskupiny nebo informace o vlastnostech.

Krok 1: Vyhledání materiálu, který Vás zajímá

Krok 2: Přidání Vašeho prvního materiálu do Přehledu srovnání

Jakmile jste spokojeni s Vašim výběrem, klikněte na odkaz "Přidat do srovnání" na liště označení materiálu. V našem příkladě chceme srovnat materiál s X 5 CrNi 18 10 (EN).

Přidání Vašeho prvního materiálu do Přehledu srovnání

Poté, co najdete materiál pro srovnání v seznamu výsledků, klikněte na tento seznam, abyste si prohlédli podskupiny nebo informace o vlastnostech.

Přidání Vašeho prvního materiálu do Přehledu srovnání

Krok 3: Přidání přídavných materiálů do Přehledu srovnání

Přidání dalších materiálů do Přehledu srovnání nemůže být jednodušší!

Jednoduše se vraťte buď do Rychlého vyhledávání nebo Pokročilého vyhledávání pro další materiál, který Vás zajímá. Může se jednat o ekvivalentní materiál z jiné země nebo jednoduše o materiál s podobným použitím, ale je doslova možné srovnat jakýkoli materiál, který si vyberete z více než 450 000 materiálů z Total Materia databáze. Rádi bychom srovnali materiál 304 (AISI).

Přidání přídavných materiálů do Přehledu srovnání

Jakmile si vyberete další materiál, který chcete přidat do Přehledu srovnání, postupujte stejným způsobem, jak je popsáno v Kroku 2.

Přidání přídavných materiálů do Přehledu srovnání

Krok 4: Prohlížení si vybraných materiálů v Přehledu srovnání

Pro zobrazení Vašeho výběru, jednoduše klikněte na tlačítko "Přehled srovnání".

Toto Vás přesměruje na Přehled srovnání, kde Váš předchozí výběr materiálu bude zobrazen pro srovnání.

Viewing your chosen materials in Comparison View

Krok 5: Přehled srovnání

Jakmile jste v Přehledu srovnání, je možné srovnávat materiály jeden za druhým!

V Přehledu budou zobrazeny všechny základní informace pro vybrané materiály a zobrazí se všechny související informace o chemickém složení, mechanických a fyzikálních vlastnostech dole v rozbalovacím panelu.

Pokud chcete, je také možné vybrat jinou podskupinu pro stejné označení.

Materiály mohou být přidány nebo odstraněny z Přehledu srovnání kdykoli, což Vám umožní vyměnit materiály podle Vašich přání.

Přehled srovnání

Krok 6: Srovnání až 4 materiálů jeden za druhým!

Je možné srovnat až 4 materiály v Přehledu srovnání, pokud budete postupovat krok za krokem podle tohoto průvodce. Přehled srovnání je navržen pro jednoduché a efektivní srovnání materiálů za účelem úspory času a úsilí!

Srovnání až 4 materiálů jeden za druhým[Předchozí - Okruh 3]       [Obsah]      [Další - Okruh 5]