Pokročilé vyhledávání v Total Materia vám umožňuje vyhledávání podle celé řady kriterií, která jsou stanovena, aby pomohly najít cílený seznam materiálů podle účelu použití. Kombinace několika prvků může být zadána jako podmínka vyhledávání, a to lze kombinovat s ostatními kritérii pro výběr materiálu, který přesně odpovídá vašim požadavkům.

Krok 1: Volba možnosti hledání

V tomto případě budeme hledat evropské oceli s několika specifickými kritérii týkající se složení a mechanických vlastností.

Chcete li začít, klikněte na rozšířené hledání, zobrazí se vám možnosti hledání v intuitivně rozloženém formuláři.

Krok 2: Definování kritérií hledání

Chcete-li definovat kritéria hledání můžete vybrat EN ze země v pop-up seznamu. Chcete-li definovat kriteria chemické složení kontrola C, to vám umožní pole pro hodnoty. Pak zadejte maximální hodnotu C 0.2

Definujte mez kluzu a namáhání, hodnoty zadejte 650 jako minimální hodnotu napětí a 900 jako minimální hodnotu pro namáhání.

Defining search criteria

Po klepnutí na tlačítko Hledat, Total Materia najde všechny evropské materiály, které splňují zadaná kritéria a zobrazí je v seznamu. 

Result list

Všimněte si také vybraných vyhledávacích kritérií v horní části stránky, která umožňuje editaci a nastavení pokročilého vyhledávání.

Příkladem této úpravy může být zúžení materiálů napětí na mezi kluzu do určitého rozsahu teplot. Pokud chcete, můžete se vrátit do rozšířeného vyhledávání, přidejte rozsah teplot a klikněte znovu na hledat.

Result list (narrow search)

Krok 3: Výběr materiálu ze seznamu výsledků

Výběr materiálů podle určitých kritérií obecně vede seznam ocelových materiálů, které vyhovují požadavkům uživatelů.

Podle kritéria, které jste zadali, může být tento seznam poměrně velký (až 2000 materiálů), a zobrazit se na více stránkách. Pomocí navigačních tlačítek můžete procházet stránky, přejít na začátek nebo na konec seznamu nebo přejít na konkrétní stránku.

Selecting a material from the list of the results

Pokud vás zajímají vlastnosti některých konkrétních materiálu ze seznamu v dialogovém okně, můžete kliknout na jeho označení.[Předchozí - Okruh 1]       [Obsah]       [Další - Okruh 3]