Total Materia przyciąga mnóstwo branż z całego świata, z wielu sektorów, które nie są bezpośrednio związane z właściwościami materiałów, ale mają wiele szczególnych potrzeb dotyczących inżynierii. Od branży zabawkarskiej, poprzez produkcje małych aparatów do największych na świecie teleskopów, od rzemieślników robiących precyzyjne zegarki, poprzez producentów filmu i Disneyland'u do masowej produkcji cementu, gumy i mebli, Total Materia odpowiada na tą różnorodności, oferując najbardziej wszechstronną, dostępną bazę danych materiałów.

Pokrycie szerokiego zakresu zbiorów danych i funkcji, takich jak błyskawiczne rozszyfrowanie nieznanych gatunków i specyfikacji, międzynarodowe tabele porównawcze i znalezienie alternatywy dla zakupów i zaopatrzenia materiałowego w obrębie Total Metals i PolyPLUS, dla szerokiego zakresu materiałów metalicznych i niemetalicznych, Totalta Materia spełnia potrzeby bardzo zróżnicowanych przedsiębiorstw i stanowi pomoc w optymalizacji przepływu materiału roboczego.

Wasz program jest naprawdę wartościowym narzędziem, a jednocześnie unikalnym na skalę całego Internetu. Jestem w pełni zadowolony, zwłaszcza z obszernych tabel porównawczych.

Wsparcie techniczne jakie uzyskałem jest warte osobnej ceny. To wspaniała inwestycja.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec, Nashville, USA

Korzyści

Ogromne oszczędności czasu w pozyskiwaniu danych właściwości materiałów; znaczne ograniczenie nieporozumień z dostawcami, klientami i wewnątrz firmy; nowe możliwości optymalizacji i oszczędności w zakresie projektowania i globalnego zaopatrzenia