Genel

Total Materia, malzeme özellik verileri için bilgisel veri tabanı alanında pazar lideridir.

Çekirdek modülümüz, mühendislik ihtiyaçlarınızı karşılamak için eşsiz bir eklenti modülü ile mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve 350,000 den fazla metal alaşımını içermektedir.

Total Materia'yı denemek oldukça basit ve dahası ücretsizdir! Ücretsiz Deneme linkine tıklayarak hemen bugün elde edebilirisiniz. Ağ ortaklarımızdan biri istediğiniz her şeyi bulmak adına sizinle telefon ile iletişime geçebilir.

İnternet üzerinden bazı bilgilere ücretsiz ulaşılabileceği doğrudur fakat, bu kataloglara ulaşmak ve konsantre olmak saatler almaktadır, ve bulunan bilgiler bazen, güncel olmamakla beraber eksik veya daha kötüsü yanlış olabilmektedir.

Total Materia ile çalışarak göreceğiniz üzere, malzeme, standart, özellikler veya bazı diğer gelişmiş-arama metodları sayesinde, bilgilere saniyeler içinde ulaşmış olacaksınız. Bu bilgiler uluslararası eşdeğerlikleri içermektedir; siz dünyayı arayabileceksiniz, sadece birkaç kaynağı değil.

Total Materia sizin için araştırma işlemini yerine getirmekle beraber, hızlı ve kolay bir yoldan arama yapabilmeniz için yapılandırılmıştır. Yalnızca güvenilirliğine emin olduğumuz itinalı, çoğaltılarak doğrulanmış bilgileri ve herhangi bir yerde bulmanın çok zor veya imkansız olduğu, yüksek sıcaklıklardaki yorulma ve özellikleri gibi verileri içermektedir.

İyi bir noktaya değindiniz! Standartlar ülkenizin çelik malzemelerinin bilgilerine bağlı kalarak iyi ve kapsamlı bilgi kaynağı olmaktadır. Yabancı malzemelerle uğraşmaya başladığınız zaman, ülkenizin standartları yeteri yardımı sağlayamayacak ve ortaya bazı problemler çıkacaktır.

Dahası, standartlar değişmektedir ve eskimiş bilgileri kullanmak ve onları seçmek oldukça kolaydır. Tek bir standartın bedeli 30 € ile 400 € arasında değişmekteyken, Total Materia, sunduğu olağanüstü abonelik ücreti ile bazı hatalardan kaynaklanan yüksek maliyetlerin ve fiyat farklılıklarının önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Total Materia binlerce standardın küresel bilgilerini içermekte, her ay güncellenmekte ve uluslararası çapraz-referans tablolarına bağlı kalmaktadır.

Ürün

Total Materia standart bilgilerinin bulunduğu veri kümeleri ve diğer kaynaklarda daha az bulunan bilgileri geniş bir şekilde bünyesinde bulundurmaktadır. Total Metals modülünde; bileşim, metalografi mikro yapı resimleri, yüksek sıcaklıklardaki özelikler ve daha fazlasını kapsayan 20,000,000 fazla veri noktası bulundurmaktadır. 74 ülke standartlarını içeren bilgiler, uluslararası çapraz referans tabloları ve malzeme karşılaştırma işlevlerini barındırmaktadır.

Eklenti modüllerimiz, Total Metals modülüne ek bir değer sağlıyor ve binlerce gelişmiş malzeme için gerilme gerinim, yorulma, şekillendirilebilirlik, kırılma mekaniği ve sürünme verilerini kapsayan çok nadir bulunabilen verileri sağlayan benzersiz gelişmiş özellik verileri modülümüz, Extended Range'i içeriyor.

PolyPLUS plastik, kompozit ve seramik malzemeler için standart ve özellik bilgilerini içeren bir kütüphane sağlamakta, ve SmartComp modülü, Çekirdek modülü gücünü kullanarak diğer analitik cihazlar veya spektrometrelerden alınan analizler neticesinde girilen kimyasal kompozisyona bağlı olarak malzemeleri eşleyerek, bilinmeyen malzeme tanımlamaları bulma zahmetini ortadan kaldırmaktadır.

Basit bir ifadeyle, dünyanın en kapsamlı malzeme veritabanı olarak, Total Materia sizin için gerekli olan her şeyi sağlamaktadır!

Extended Range, düşük ve yüksek gerinim oranları, düşük ve yüksek yorulma döngüleri, şekillendirilebilirlik verisi ve binlerce metal için daha fazla özellik neticesinde gerilme-gerinim eğrilerinin tasarımlarını, FEA ve CAE simülasyonlarının tasarımında destekleyerek, bunlar için adanmış deneysel verileri sağlamaktadır.

Extenden Range, kritik malzeme özellikleri datası elde ederek sunduğu önemli zaman tasarrufları, diğer görevler arasındaki önemli, gelişmiş lineer ve non-lineer FEA ve CAE hesaplamaları, kompozisyon araması ve malzeme karşılaştırması, ve malzezmelerin faturalarını oluşturarak, üretim aşaması için gereken hesaplamalar ve datalara ulaşmak için harcanacak zamanı ortadan kaldırmaktadır.

Eğer malzeme seçimi konusunda kritik kararlar alıyorsanız veya günlük çalışmanızın bir parçası olarak çapraz referanslama alıştırmalarını düzenli yürütüyorsanız, Total Materia bu noktada kritik bir öneme sahiptir.

Hepsi bir arada bir yaklaşımla, tasarım ve bakım için kritik malzeme verilerinin tedarikinde büyük zaman tasarrufu, Total Materia kullanılarak yapılabilirken, tüm süreç zinciri boyunca ilk tasarımdan denetim ve bakıma kadar doğruluk ve verimlilik arttırır.

50 yaşın üzerindeki malzeme verilerinden en güncel bilgilere kadar, tarihsel ve güncel malzemelerin anında karşılaştırılabilmesi için istediğiniz her şeyde, Total Materia size yardımcı olacaktır.

Lisanslama

İnternet versiyonunda, 640 € /yıl abonelik fiyatı ile maliyet, her bir malzeme tanımlaması başına 0,003 €'den az olmakta ve her ay malzeme ve özellikleri güncellenmektedir.

Veri tabanına erişecek olan mühendis, yer ve iş bölümlerinin sayısına bağlı olarak sizin için en uygun paket seçimini sağlamaktayız. Tek bir yerde küçük takımlar için tek bir kullanıcı lisansından, coğrafi konum sayılarına bağlı olarak birkaç takıma ve sınırsız kurumsal seçeneklere kadar giden bir yol izlenebilmektedir.

Total Metals veri tabanımıza giriş yaptığınızda otomatik olarak 450,000’in üzerinde alaşım verisine erişebileceksiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak eklenebilecek ek bileşenler de mevcuttur. Mühendislik uygulamalarınızı övecek olursak, seçilebilen bileşenlerin sayısı gereksinimlerinize bağlı olarak eklenebilmektedir. CAE mühendislerinden, malzeme uzmanlarına, analiz uygulamaları ve kontrolleri için desteklenen ve metalik olmayan malzemelerle ilgilenen mühendisler için, Total Materia tam aradığınız bir veritabanıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen Ürün Önizleme Sayfamızı ziyaret ediniz.

Güvenilirlik

Öncelikle, tüm Total Materia modülleri, güvenilir, güvenli ve kolay kullanımlı veri tabanları için araştırılmış ve metalurjik uzman ve uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Temel geliştirme ekibimiz dört PhD ve on altı mühendisten oluşmaktadır.

Ayrıca şirketimiz, UKAS, Ronet ve TÜV Cert dahil olmak üzere birçok üst düzey uluslararası organizasyon tarafından onaylanmıştır. Total Materia, şirketimizin kalite, geliştirme ve müşteri hizmetlerini belgelendiren ISO 9001: 2008 ve ISO 27001: 2005 standartlarına uygundur. Bu uzmanlık alanında sertifikasyon seviyesine ulaşan ilk şirket olma özelliğini taşıyoruz.

Son olarak, kapsamlı bir yedekleme (tesis dışı dahil) ve yedekli kesintisiz güç kaynakları ile veri tabanının her zaman erişilebilir olmasını sağlamak için teknolojiye büyük bir yatırım yaptık.

Kesinlikle. Bilgileriniz, 128-bit yüksek şifreleme ve 1024 bit değişim ile kırılmaz SSL 3.0 kullanılarak güvenli bir ortamda işlenir.

Teknik açıdan, güvenlik ve güvenilirlik için ölçütler ayrıca şunları içermektedir:

  • Arttırılan ağ trafiği izlenmesi
  • Total Materia hizmetinin performansını artırmak için ağ trafiğindeki verilerin analizi
  • Herhangi bir doğal afet veya başka bir felaket olursa, iyileşme hızını artırmak için işlemler sık sık yedeklenir
  • yedekler fiziksel olarak üretim bölgesinden farklı bir bölgede saklanır
  • hizmetler; bir Kesintisiz Güç Kaynağı, bir çift yedek jeneratör, yedeklemeli işlemciler ve internet yedekli erişim ile üstün kaliteli bir ana internet servis sağlayıcısını içermektedir.

Hayır, diğer şirketlere iletişim bilgileriniz satılmayacak veya verilmeyecektir.

Gizliliğinizi korumayı tam anlamıyla taahhüt etmekteyiz. Bilgileriniz tamamen gizli ve AB Veri Koruma yönergesi 95/46 ve gizlilik ve elektronik haberleşme 2002/58/EC yönergesi gizlilik politikası ile uyumludur.

Destek

Müşteri destek uzmanlarımız size giriş bilgilerinizi alma konusunda yardımcı olacaktır. Lütfen custservice@keytometals.com adresine bir e-posta gönderiniz, mümkün olduğunca kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Total Materia, mühendisler tarafından mühendisler için işletilen bir şirkettir ve bu nedenle malzeme özelliklerine ilişkin teknik bilgi seviyemiz oldukça yüksektir. Aradığınız bilgileri bulmakta herhangi bir sorun yaşıyorsanız, lütfen techsupport@keytometals.com adresine bir email gönderiniz, aradığınız sorulara cevap bulmak adına uzmanlaşmış ve deneyimli kütüphanemizi kullanarak, size yardımcı olmaya çalışacağız.

Eğer ilk kez üye olmak istiyor ve bazı opsiyonel modülleri paketinize eklemek istiyorsanız veya sadece yenileme seçeneklerini görüşmek istiyorsanız, lütfen custservice@keytometals.com adresine email atınız veya +41 44 586 49 59 numarasını arayınız, hızlı bir şekilde size geri dönüş yapacağız. Kendi dilinizde destek için bize ulaşın sayfasındaki bölgesel temsilcinizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.