Genel

Totam Materia, malzeme özellikleri bilgileri için bilgisel veritabanı bölgesinde Pazar lideridir.

Çekirdek modülümüz, mühendislik ihtiyaçlarınızı karşılamak için eşsiz bir eklenti modülü ile mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve 350,000 den fazla metal alaşımını içermektedir.

Total Materia'yı denemek oldukça basit ve dahası ücretsizdir! Ücretsiz Deneme linkine tıklayarak hemen bugün elde edebilirisiniz. Ağ ortaklarımızdan biri istediğiniz herşeyi bulmak adına sizinle telefon ile iletişime geçebilir.

İnternet üzerinden bazı bilgilere ücretsiz ulaşılabileceği doğrudur fakat, bu kataloglara ulaşmak ve konsantre olmak saatler almaktadır, ve bulunan bilgiler bazen, güncel olmamakla beraber eksik veya daha kötüsü yanlış olabilmektedir.

Total Materia ile çalışarak göreceğiniz üzere, malzeme, standart, özellikler veya bazı diğer gelişmiş-arama metodları sayesinde, bilgilere saniyeler içinde ulaşmış olacaksınız. Bu bilgiler uluslararası eşdeğerlikleri içermektedir; siz dünyayı arayabileceksiniz, sadece birkaç kaynağı değil.

Total Materia sizin için araştırma işlemini yerine getirmekle beraber, hızlı ve kolay bir yoldan arama yapabilmeniz için yapılandırılmıştır. Yalnızca güvenilirliğine emin olduğumuz itinalı, çoğaltılarak doğrulanmış bilgileri ve herhangi bir yerde bulmanın çok zor veya imkansız olduğu, yüksek sıcaklıklardaki yorulma ve özellikler gibi dataları içermekteyiz.

İyi nokta! Standartlar ülkenizin çelik malzemelerinin bilgilerine bağlı kalarak iyi ve kapsamlı bilgi kaynağı olmaktadır. Yabancı malzemelerle uğraşmaya başladığınız zaman, ülkenizin standartları yeteri yardımı sağlayamayacak ve ortaya bazı problemler çıkacaktır.

Dahası, standartlar değişmektedir ve eskimiş bilgileri kullanmak ve onları seçmek oldukça kolaydır. Tek bir standartın bedeli 30 € ile 400 € arasında değişmekteyken, Total Materia, sunduğu olağanüstü abonelik ücreti ile bazı hatalardan kaynaklanan yüksek maliyetlerin ve fiyat farklılıklarının önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Total Materia binlerce standartdın global bilgilerini içermekte, her ay güncellenmekte ve uluslararası çapraz-referans tablolarına bağlı kalmaktadır.

Ürün

Total Materia standart bilgilerinin bulunduğu veridataları ve diğer kaynaklarda daha az bulunan bilgileri geniş bir şekilde bünyesinde bulundurmaktadır. Total Metals bileşiminde; kompozisyon, mekanik ve fiziksel özelikler, ısıl işlem diyagramları, metalurjik resimler, yüksek sıcaklıklardaki özelikler ve daha fazlasını kapsayan 20,000,000 fazla veri noktası bulundurmaktadır. 74 ülke standartlarını içeren bilgiler, uluslararası çapraz referans tabloları ve malzeme karşılaştırma işlevlerini barındırmaktadır.

Bileşim modülümüz; eşsiz gelişmiş özellik veri kümesi, Extended Range; binlerce malzeme için gerilme gerinim, yorulma, şekillendirilebilirlik, yorumla mekaniği ve yorulma verilerini geniş aralıkta kapsayarak, yüksek değerli kompliman olarak etki etmektedir.

PolyPLUS plastik, kompozit ve seramik malzemeler için standart ve özellik bilgilerini içeren bir kütüphane sağlamakta, ve SmartComp modülü, Çekirdek modülü gücünü kullanarak diğer analitik cihazlar veya spektrometrelerden alınan analizler neticesinde girilen kimyasal kompozisyona bağlı olarak malzemeleri eşleyerek, bilinmeyen malzeme tanımlamaları bulma zahmetini ortadan kaldırmaktadır.

Basit bir ifadeyle, dünyanın en kapsamlı malzeme veritabanı olarak, Total Materia sizin için gerekli olan her şeyi sağlamaktadır!

Extended Range, düşük ve yüksek gerinim oranları, düşük ve yüksek yorulma döngüleri, şekillendirilebilirlik verisi ve binlerce metal için daha fazla özelik neticesinde gerilme-gerinim eğrilerinin tasarımlarını, FEA ve CAE simülasyonlarının tasarımında destekleyerek, bunlar için adanmış deneysel verileri sağlamaktadır.

Extenden Range, kritik malzeme özellikleri datası elde ederek sunduğu önemli zaman tasarrufları, diğer görevler arasındaki önemli, gelişmiş lineer ve non-lineer FEA ve CAE hesaplamaları, kompozisyon araması ve malzeme karşılaştırması, ve malzezmelerin faturalarını oluşturarak, üretim aşaması için gereken hesaplamalar ve datalara ulaşmak için harcanacak zamanı ortadan kaldırmaktadır.

Eğer malzeme seçimi veya günlük işlerinizin bir parçası olan çapraz referanslama egzersizlerinizin düzenki olarak yürütülmesi hakkında kritik kararlar verirken işletmenize yardımcı arıyorsanız, Total Materia bu kritik durumda size yardımcı olmaktadır.

Tek bir yerdeki bütün bir yaklaşımı ile, tasarım ve bakım için kritik mazleme veri kaynağı olarak, büyük zaman tasarrufları sağlayan Total Materia; ilk tasarım, muayene ve bakım için, doğruluk ve verimliliğin tüm proses zinciri boyunca arttırılması yönünde etkince kullanılabilmektedir.

50 yaşın üzerindeki malzeme datalarından en güncel bilgilere kadar, tarihsel ve güncel malzemelerin anında karşılaştırılabilmesi için istediğiniz herşeyde, Total Materia size yardımcı olacaktır.

Lisanslama

Çevrimdışı çalışmayı tercih edenler için, en iyi çözüm CD Edition (1790€)'dur. Hiçbir zaman süresi geçmemektedir. CD Edition ile her bir malzeme tanımlaması, için 0,007 €'dan düşük bir maliyete gelmektedir ve online olmadan da kullanılabilmektedir.

Web Edition'da, 640 € /yıl Abonelik fiyatı ile maliyet, her bir tanımlama başına 0,003 €'den az olmakta ve her ay yeni malzemeler ve özellikleri güncellenmektedir.

Birçok müşteri CD ve Web Edition'un ikisini de satın almak istemektedir ve bu da 1910 €'de 330 € tasarruf sağlamaktadır - bu da online ve offline iki opsiyonu birarada bulundurmaktadır.

Mühendislere, lokasyonlara ve iş bölümleri sayısına bağlı olarak sizin için doğru paketi tanımlamakta ve veritabanına erişim imkanı sağlamaktayız. Tek bir yerde küçük takımlar için tek bir kullanıcı lisansından, coğrafi konum sayılarına bağlı olarak birkaç takıma ve sınırsız kurumsal seçeneklere kadar giden bir yol izlenebilmektedir.

Total Metals veritabanımız, önceden belli olan ve bu nedenle otomatik olarak 450,000'in üzerindeki alaşımlara ve bunların datalarına erişim sağlamaktadır. Mühendislik uygulamalarınızı övecek olursak, seçilebilen bileşenlerin sayısı gereksinimlerinize bağlı olarak eklenebilmektedir. CAE mühendislerinden, malzeme uzmanlarına, analiz uygulamaları ve kontrolleri için desteklenen ve metalik olmayan malzemelerle ilgilenen mühendisler için, Total Materia tam aradığınız bir veritabanıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen Ürün Önizleme Sayfa'mızı ziyaret ediniz.

Güvenilirlik

Öncelikle, tüm Total Materia modülleri, güvenilir, güvenli ve kolay kullanımlı veritabanları için araştırılmış ve metalurjik uzman ve uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Temel geliştirme ekibimiz dört PhD ve on altı mühendisten oluşmaktadır.

Ayrıca şirketimiz, UKAS, Ronet ve TÜV Cert dahil olmak üzere birçok üst düzey uluslararası organizasyon tarafından onaylanmıştır. Total Materia ISO 9001:2008 ve ISO 27001:2005 standartlarını belgeleyen firmamız kalite, geliştirme ve müşteri hizmetleri ile uyumludur. Biz bu özel alanda bu sertifikasyon seviyesine ulaşan ilk şirket olma özelliğini barındırmaktayız.

Son olarak, veritabanı kapsamlı yedeklemesi (offsite'ı da içeren) ve kesintisiz güç kaynaklarının, her zaman erişilebilir olduğundan emin olmak için teknolojiye oldukça büyük bi yatırım yaptık.

Kesinlikle. Kesinlikle. Bilgileriniz yüksek, 128-bit şifreleme ve 1024 bit alışverişi ile kırılamayan SSL 3.0 kullanılarak, güvenli bir ortamda işlenmektedir.

Teknik açıdan, güvenlik ve güvenilirlik için ölçütleri ayrıca şunları içermektedir:

  • ağ trafiği artan izlemesi
  • Total Material Data hizmet performansını artırmak için ağ trafiği analiz verileri
  • işlemler herhangi bir doğal ya da başka bir hata olma ihtimaline karşı, iyileşme hızını artırmak için sık sık yedeklenmektedir
  • back-up'lar fiziksel olarak üretim alanının farklı bir bölgesinde saklanmaktadır
  • hizmetler; bir Kesintisiz Güç Kaynağı, bir çift yedek jeneratör, yedeklemeli işlemciler ve internet yedekli erişim ile üstün kaliteli bir ana internet servis sağlayıcısını içermektedir.

Hayır, diğer şirketlere iletişim bilgileriniz satılmayacak veya verilmeyecektir.

Gizliliğinizi korumayı tam anlamıyla taahüt etmekteyiz. Bilgileriniz tamamen gizli ve AB Veri Koruma Yönergesi 95/46 ve gizlilik ve elektronik haberleşme 2002/58/EC Yönergesi gizlilik politikası ile uyumludur.

Destek

Müşteri destek uzmanları size giriş bilgilerinizi almak için yardımcı olacaktır ve lütfen custservice@keytometals.com adresine bir e-posta gönderiniz, mümkün olduğunca kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Total Material Data mühendisler tarafından ve mühendisler için işletilen bir şirkettir ve bu nedenle malzeme özellikleri ile ilgili teknik bilgi seviyemiz son derece yüksektir. Aradığınız bilgileri bulmakta herhangi bir sorun yaşıyorsanız, lütfen techsupport@keytometals.com adresine bir email gönderiniz, aradığınız sorulara cevap bulmak adına uzmanlaşmış ve deneyimli kütüphanemizi kullanarak, size yardımcı olmaya çalışacağız.

Eğer ilk kez üye olmak istiyor ve bazı opsiyonel modülleri paketinize eklemek istiyorsanız veya sadece yenileme seçeneklerini görüşmek istiyorsanız, lütfen custservice@keytometals.com adresine email atınız veya +41 44 586 49 59 numarasını arayınız, hızlı bir şekilde size geri dönüş yapacağız. Kendi dilinizde destek için bize ulaşın sayfasındaki bölgesel temsilcinizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.