Kullanım Koşulları

Lütfen bu bilgileri dikkatlice okuyunuz. Key to Metals AG Web sitesine erişerek veya sitede gezinerek, ve/veya, ücretsiz yazılım ve demolar dahil, her hangi bir Key to Metals AG yazılımını kullanarak, bu Kullanım Koşullarını ve ilişkili sorumluluk reddini kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm hesapların kullanımı denetlenmekle beraber Total Materia, Kullanım koşullarında belirlenen şartlara uygun olarak, para iadesi olmaksızın, veri tabanına erişimi iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Key to Metals AG hüküm ve koşulları önceden bir uyarı yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Yukarıda belirtilen Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen hiç bir Total Materia kaynak verisini kullanmayınız.

Kullanım Koşullarına dair her hangi bir uyuşmazlık Zürich Mahkemeleri'nce çözümlenecektir.

Adil Kullanım Kotası

Adil kullanım kotasının amacı, Total Materia'ın planlandığı gibi bir bilgi kaynağı olarak kullanılmasını ve Total Materia Veri Tabanındaki verilerin mülkiyetinin ve toplu kopyalama hakkının korunmasını sağlamaktır.

Bir ayda Lisans başına çevrilen sayfa sayısı 2000'i aşmamalıdır.

Total Materia, Key to Metals AG tarafından yalnızca Total Materia'da kullanılmak üzere kullanım izni verilen ve lisanslanan bazı SAE International bilgilerini içerir. Bunun dışında paylaşım, çoğaltma veya iletime izin verilmez. Herhangi bir SAE standardının gerçek yetkisi saemobilus.sae.org adresinde bulunan PDF sürümüdür.

Devredilebilirlik ve İptal Politikası

Lisans Key to Metals AG'nin yazılı izni olmaksızın üçüncü şahıslara devredilemez.

Lisansın iptal edilmesi mümkün değildir.

KAYITLI TEKLİ KULLANICI WEB VERSİYONU

Total Materia'nın Single User Web Edition lisansı bir bilgisayarda kullanım için kayıt alınan isimli bir lisanstır. Ek olarak, yıl başına 30 (otuz) seansı geçmeyecek şekilde, lisansta adı geçen kişiye otomatik tek-zamanlı bir şifre ile sınırlı bir uzaktan erişim verilebilir.

Single User Web Edition lisansı Key to Metals AG'nin yazılı onayı olmadan farklı isimli bir kullanıcıya transfer edilemez.

KAYITLI ÇOK KULLANICILI AĞ VERSİYONU

Seçili lisans tanımına göre hesap, satın alma sırasında karar verilmiş yerleşke ve isimlendirilmiş kullanıcı sayısıyla sınırlandırılmıştır. Bu sınırlandırmanın dışında kalan her kullanım, Key to Metals AG’nin yazılı ve imzalı onayından geçmelidir.

Total Materia’nın çok kullanıcılı ağ versiyonu, sadece hizmet alan firma içindir. Herhangi üçüncü tarafların kullanımına, Key to Metals AG’nin yazılı onayı olmadan izin verilemez.

Garantinin Reddi

TOTAL MATERIA VERİTABANINA “OLDUĞU GİBİ” VE TÜM HATALARI İLE ERİŞİM SAĞLANIR. NE KEY TO METALS AG NEDE KEY TO METALS AG ADINA HERHANGİ BİR TEMSİL YETKİSİYLE, TOTAL MATERIA WEB SİTESİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR İFADE VEYA ZIMNİ TEMSİL VEYA GARANTİ, YAZILIM, VERİTABANI YA DA İÇERİKTEKİ BİLGİ, YAPMA VEYA YAPTIRMA BUNA EK OLARAK, HER TÜRLÜ GARANTİ DAHİL: (i) TİCARİ AMAÇ; (ii) BELİRLİ BİR AMACA UYGUN OLARAK; (iii) BAŞLIK; (iv) İHLAL DURUMU OLMAMASI; (v) VERİ DOĞRULUĞU; VEYA (vi) ÖZEL STANDARTLARA KILAVUZ OLARAK, YASALARDA BELİRTİLMİŞ OLSADA, BAYİ EĞİTİMİ, PERFORMANS EĞİTİMİ, TİCARİ VEYA DİĞER KULLANIM, GİBİ DURUMLARIN TÜMÜ REDDEDİLİR, VE (B) KEY TO METALS AG VEYA KEY TO METALS AG ADINA HERHANGİ BİR TEMSİL YETKİSİYLE YAPILAN GARANTİ İLE İLGİLİ OLMADIĞIMIZI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

Veritabanı Sınırlamaları

BURADA, TOTAL MATERIA VERİTABANI İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERİN TAKVİYE AMAÇLI OLUP, MALZEME ÖZELLİKLERİ VE ÖZEL BİR UYGULAMA İÇİN UYGUNLUK DEĞERLERİNİN, PROFESYONEL MÜHENDİSLERİN BİLGİ, BECERİ VE MALZEMELERE İLİŞKİN YARGI YETKİSİNİN YERİNİ ALMAYACAĞINI ANLIYOR VE KABUL EDİYORSUNUZ.

BELİRLİ ÖZEL MALZEMELERİN BEKLENEN DAVRANIŞLARI İLE İLGİLİ BİLGİLERİN ARAŞTIRILMASI, ZAMAN VE VERİM TASARRUFU SAĞLAYARAK NİTELİKLİ PROFESYONEL KULLANICILAR İÇİN VERİLER MEVCUTTUR. MALZEME ÖZELLİKLERİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE DEĞİŞİR VE TEDARİKÇİ VE TEDARİKÇİNİN İÇ STANDARTLARI, ISIL İŞLEM, BOYUTLAR VE DİĞER PARAMETRELERE BAĞLI OLARAK FARKLILIKLAR GÖSTEREBİLİR. AYRICA, VERİTABANINDA, FİZİKSEL VEYA MEKANİK ÖZELLİKLER YALNIZCA YAKLAŞIMLARDIR. BU NEDENLE, PARAMETRELERİN KULLANIMINA MAKSİMUM ÖLÇÜDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR. VERİTABANI VE VERİLERİNİ SADECE BAŞLANGIÇ NOKTALARI OLARAK KABUL ETMELİ, BU NEDENLE, KESİN DEĞERLER OLARAK DÜŞÜNÜLMEMELİDİR. DAHA FAZLA ARAŞTIRMA VE KARŞILAŞTIRMALAR YAPMAK İÇİN ÖNEMLİ BAŞLANGIÇ NOKTALARIDIR, VE KESİN VEYA NİHAİ MÜHENDİSLİK, ÜRÜN TASARIMI SATIN ALMA VE UYGULAMA KARARLARI ALIRKEN YALNIZCA BU DEĞERLERE BAĞLI KALINMAMALIDIR.

Sorumluluk reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

TOTAL MATERIA VERİTABANI VE BİLGİLERİNİN KULLANIMI İLE İLGİLİ TÜM RİSK VE SORUMLULUĞU ÜSTLENİRSİNİZ. KEY TO METALS AG, VERİTABANINI OLDUĞU GİBİ MEVCUT HALİYLE KULLANIMINIZA SUNAR. KEY TO METALS AG, VERİTABANININ KULLANIMINDAN DOĞAN HİÇBİR DURUMDA HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ, AŞAĞIDAKİLER DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMASIZIN, DOĞRUDAN, ÖZEL, TESADÜFEN, DOLAYLI, VEYA DOLAYLI OLARAK SONRADAN OLUŞAN ZARARLAR (OLUŞABİLECEK AŞAĞIDAKİ ZARARLAR DAHİL: KAR KAYBI, BİLGİ KAYBI VEYA İŞİN KESİNTİYE UĞRAMASI, İHMAL, VE GERİYE KALAN ZARARLAR DAHİL OLMAK ÜZERE VE TAM OLMAMAKLA BİRLİKTE) MALZEME BİLGİLERİNİN KULLANILMASINA İLİŞKİN VEYA KULLANILMAMASINDAN VEYA BUNLARIN KULLANILMASI SEBEBİYLE DOĞAN VEYA DOĞABİLECEK OLAN, KEY TO METALS AG’NİN BİLGİSİ OLAN VEYA OLMASI GEREKEN, OLUŞABİLECEK ZARARLAR DAHİL OLMAK ÜZERE. VERİTABANININ HERHANGİ BİR PARÇASI VEYA KISMI İLE İLGİLİ OLARAK MEMNUN OLMADIĞINIZDA, TEK VE ÖZEL TELAFİ HAKKINIZ OLARAK VERİTABANINI KULLANMAYI DURDURABİLİRSİNİZ. YUKARIDA BELİRTİLEN SINIRLAMALAR, İSTİSNALAR VE SORUMLULUK REDDİ GEÇERLİ OLAN YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLABİLİR.

If further clarification is required, please refer to the English language version of the Disclaimer of Warranty and Liability.