Dünya'daki en büyük kaynak

Total Materia 450,000'den fazla alaşım hakkındaki 20,000,000 'un üzerinde özellik kaydı ile dünya genelindeki en geniş metal özellikleri veritabanı ve bilgi kaynağıdır.

En güçlü çapraz referanslar

En hızlı ve en kapsamlı uluslararası çapraz referans tabloları ile eşdeğerliklerin, benzerliklerin eşsiz kategorizasyonu ve patentli Yapay Zeka (YZ) uygulamaları ile SmartCross teknolojisi.

FEA/CAE hesaplamaları için gelişmiş özellikler

Lineer ve non-lineer hesaplamaları destekleyen ve dizayn proseslerinde yeni fırsatlar açan dünyada mevcut en geniş stres gerilmeleri, yorulma ve cisim veri koleksiyonu..

En ileri malzeme tayini

Kimyasal kompozisyon bazlı metal tanımlamaları için patentli ve özgün algoritmaları önde gelen spektrometre üreticileri tarafından tanınmıştır ve saniyeler içinde bilinmeyen materyallerin tanımlanmasını sağlar.

Sertifiklı kalite ve her zaman güncel

Abonelerimiz için ücrete tabi olmayan aylık veri güncellemeleri dahil olarak, önceden görülmemiş güncelleme poliçesi ile sanayideki bilgi güvenlik proseslerinde ve tek çift sertifikalı kalitede birincil kalite ve en yüksek güvenirlik

İş boyunca zaman ve fiyat tasarrufu

Her biri 200 sayfalık 1000 adet kitaba eş veya sadece standart spesifikasyon satın almada 150.000$ üstünde maliyete eş bilgi. Total Materia her biri tek yerde olan metalik materyal, plastik, kompozit ve seramikte tek materyal veritabanı.