Dünya'daki en büyük kaynak

Total Materia, 450,000’den fazla malzemenin 20,000,000’un üstünde özellik kaydı ile dünya genelindeki en geniş malzeme özellikleri veritabanı ve bilgi kaynağıdır.

En güçlü çapraz referanslar

Eşdeğer ve benzerliğin benzersiz bir şekilde sınıflandırılması ve patentli Yapay Zeka (AI) ve SmartCross teknolojilerinin uygulanmasıyla birlikte en hızlı ve en kapsamlı uluslararası çapraz referans tabloları.

FEA/CAE hesaplamaları için gelişmiş özellikler

Gezegendeki en geniş gerilim gerinim, yorulma ve biçimlenebilirlik verilerinin koleksiyonu, doğrusal ve doğrusal olmayan hesaplamaları destekler ve tasarım sürecinde yeni fırsatlar sunar.

Üst düzey malzeme tanımlaması

Kimyasal bileşimden malzeme tespiti için tescilli, patentli algoritmalar dünya çapında lider spektrometre üreticileri tarafından tanınır ve bilinmeyen malzemeleri saniyeler içinde tanımlar.

Sertifikalanmış kalite ve her zaman güncellik

Abonelerimiz için her ay ÜCRETSİZ veri güncellemeleri dahil, benzeri görülmemiş bir güncelleme politikasıyla sektördeki tek, çift sertifikalı kalite ve bilgi güvenliği süreçlerinin en kaliteli ve güvenilir olanı.

Zaman ve maliyet tasarrufu

Bilgi, her biri 200 sayfadan oluşan 1000 kitaba veya yalnızca standart özellikleri için ödenmesi gereken 150.000 dolardan fazla maliyete eşittir. Total Materia, hepsi bir arada, metal malzemeler, plastikler, kompozitler ve seramikler için özellikleri bir arada sunan tek malzeme veritabanıdır.