eXporter, veri kaynakları ve Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) yazılımı arasında bir köprü oluşturmak adına dizayn edilmiştir.

Total Materia üzerinden direkt olarak CAE yazılımına veya excel, xml dosyasına bir veri aktarımı yapma noktasında, eXporter istediğiniz tüm bu fonksiyonları yerine getirmektedir. Böylece saniyeler içinde istediğiniz veriler transfer edilebilmektedir.

Zorluklar
  • Lineer ve lineer olmayan CAE hesaplamaları için gelişmiş özellikleri bulma ve bunları çözümleme
  • İşleme, kopyalama, yapıştırma ve yeniden yazma işlemleri gerektirmeden istenilen verileri kaynaktan CAE yazılımına aktarabilme
  • Malzeme özellikleri için girilen güvenilir bilgiler ile riskli ve maliyetli zararlardan kaçınma
  • Mümkün olan en verimli şekilde birden fazla ve tekrarlanabilen tasarım görevlerinin yürütülmesi

Çözüm: Total Materia - eXporter

Total Materia'nın eXporter modülü, çekirdek ve Extended Range veri modülleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup, özellikle CAE çözümleyicileri tarafından geliştirilmiş bir formatta bilgi transferine izin vermektedir.

eXporter

Lütfen dikkat ediniz: Üyelik boyunca, her eş zamanlı lisans başına maksimum 100 set veri aktarımı yapılabilir. Üyelik boyunca, önceden aktarılan tüm veriler her an kullanıma hazırdır ve sınırsız sayıda tekrar kullanılabilir.  

solution img
ÜSTÜN KAYNAKLARDAN TRANSFER İMKANI

Total Materia dünyanın en geniş malzeme özellikleri kaynağı olup, 450,000’den fazla malzeme ve 20,000,000’dan fazla farklı özellik kayıtları ile tasarım süreçlerinde kullanılmak üzere bir bilgi akışı sunmaktadır.

solution img
CAE YAZILIM FORMATLARI İÇİN KAPSAMLI SEÇİM

eXporter, çok sayıda CAE yazılımıyla uyumlu formatta mekanik, fiziksel, gerinim-gerilme ve döngüsel veriler gibi gelişmiş hesaplamalar için kritik malzeme verilerini dışa aktarmak için kullanılabilir. eXporter xml. dosyasından basit xls. dosyasına, hızlı ve kolay bir şekilde yazılımdaki bilgileri transfer edebilmektedir.

solution img
TOTAL MATERİA MODÜLLERİ İLE KUSURSUZ ENTEGRASYON

eXporter'ın kullanılabilme potansiyelini yükseltmek için, tüm Total Metals ve Extended Range verileri, istenilen özellikleri ayarlamak için kullanılabilmektedir. Dünyanın en geniş uluslararası çapraz-referans tabloları ve karşılaştırma fonksiyonlarına kesintisiz erişim ile, Total Materia'nın tüm özellikleri alınan kararlara göre geri bildirim olarak veri aktarımı sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir.

Faydalar

Büyük zaman kazancı, yeniden yazma sıkıcılığının ortadan kalkması, veri düzenleme denetlemesi sayesinde kesinliğin artması ve hataların ortadan kalkması, veri düzenlemesi ve sistemlemesi ile iş akışı ekde edilmesi