Total Metals, metal malzeme özellikleri bakımından dünyanın en kapsamlı veri tabanı olup, küresel mühendislik topluluğuna hizmet eden benzersiz veri kümeleri ve modülleri için ağ geçidi görevi gören Total Materia’nın merkezinde yer almaktadır.

Standart metal özellik verilerini sağlamaya odaklanan Total Metals, 74 ülke ve standarttan 350,000’den fazla malzeme için 15,000,000 özellik sunmaktadır.

Zorluklar
  • Yabancı maddelere eş değer bulma ve alternatifleri yan yana karşılaştırma
  • Belirli kimyasal bileşime veya mekanik özelliklere göre dünya çapında malzeme arama
  • Malzeme özelliklerinin çözülmesi ve belirli bir uygulama için doğru kalitenin bulunması
  • Çeşitli koşullar ve sıcaklıklar için mekanik, fiziksel ve diğer özellikleri barındıran verileri hassas, izlenebilir ve güvenilir bir şekilde elde etme
  • Ulusal ve uluslararası standartlardaki hızla gelişen değişiklikleri takip etme

Çözüm:Total Materia - Total Metals

Total Metals modülü, sahip olduğu güçlü ve üstün arama motoru ile tüm dünyada metal özellikleri, çapraz-referans ve bilgileri, 74 Standart Geliştirme Kuruluşu (SDO) ile entegre ederek, yüzlerce üreticiye kapsamlı bir veri tabanı kaynağı sağlamaktadır.
core
solution img
EN GENİŞ, YÜKSEK KALİTEDE VERİ TABANI

Kimyasal bileşimler, çapraz-referans tabloları, oda koşullarındaki mekanik ve fiziksel özellikler, yüksek ve sıfırın altındaki sıcaklıklardan; ısıl işlem diyagramları, metalografı ve işlenebilirlik gibi ek bilgilere kadar Total Metals, sizlere güvenilirlik ve yüksek kalite sunan, alanındaki tek sertifikalı veri tabanıdır.

solution img
EN HIZLI VE GÜÇLÜ ÇAPRAZ-REFERANSLAMA

Dünya çapında eş değer malzemeler için 15,000,000 ’dan fazla kaydı olan en kapsamlı çapraz-referans tabloları, özel bir sınıflandırma yöntemi kullanılarak sistemize edilmiştir. Buna ek olarak, patentli SmartCross2 algoritması bileşen, mekanik özellikler veya bunların kombinasyonlarını kullanarak, bilinmeyen eş değer malzeme özellikleri için bir tanımlama imkanı sunmaktadır.

solution img
BENZERSİZ GELİŞİM & MÜŞTERİ DESTEĞİ

Total Metals ürün ve özellik bilgileri her ay güncellenerek, sizleri standartlar ile ilgili en yeni gelişmelerde güncel tuttuğu kadar; yeni veriler, yeni algoritmalar ve yeni yazılım özellikleri ile de güncel kalmanızı sağlamaktadır. Tüm yönleriyle Total Materia, tamamen uzmanlaşmış ekibi ile 300 yıllık endüstriyel tecrübeye dayalı bilgileri, tüm üyeleri için ÜCRETSİZ teknik danışmanlık desteği olarak sağlamaktadır.

Faydalar

Üstün zaman tasarrufu, yüksek doğruluk ve güvenilirlik, yinelenen sonuçlar için bünyemizde ortak bir platform oluşturma