Total Metals metalik mazleme özellikleri bakımından, dünyanın en kapsamlı veritabanı olup, evrensel mühendislik dünyası için, veritabanı ve modül olarak benzersiz bir ürün ağı sunmakta ve Total Materia ürünleri bu dünyanın tam merkezinde bulunmaktadır.

Standart metal özellikleri verilerine bakacak olursak, Total Metals sizlere şaşırtıcı bir şekilde 350,000'den fazla ürün ve 74 ülkedeki standartlar bakımından 15,000,000 farklı özellik sunmaktadır.

Zorluklar
  • Yabancı maddelere eşdeğer bulma ve alternatifleri bire bir karşılaştırma
  • Belirli kimyasal bileşime ve mekanik özelliklere göre dünya çapında malzeme arama
  • Mazleme özelliklerinin çözülmesi ve belirli bir uygulama için doğru ürünü bulma
  • Çeşitli koşullar ve sıcaklıklar için mekanik, fiziksel ve diğer özellikleri barındıran verileri hassas, izlenebilir ve güvenilir bir şekilde elde etme
  • Ulusal ve uluslararası standartlardaki hızla gelişen değişiklikleri takip etme

Çözüm:Total Materia - Total Metals

Total Metals modülü, sahip olduğu güçlü ve üstün arama motoru ile tüm dünyada metal özellikleri, çapraz-referans ve bilgileri, 74 Standart Geliştirme Kuruluşu (SDO) ile entegre ederek, yüzlerce üreticiye kapsamlı bir veri tabanı kaynağı sağlamaktadır.
core
solution img
En geniş ve yüksek kalitede bir veritabanı

Kimyasal bileşimler, çapraz-referans tabloları ve oda koşullarındaki mekanik ve fiziksel özellikler, yüksek sıcaklıklar veya sıfırın altındaki sıcaklıklarda, ısıl işlem diyagramları, metalografi ve işlenebilirlik gibi ek bilgilerle, Total Metals, alanında sizlere güvenilirlik ve yüksek kalite sunan ve piyasadaki serifikalı tek veritabanına sahip bir kuruluştur.

solution img
EN HIZLI VE EN GÜÇLÜ ÇAPRAZ-REFERANS

Dünya çapında eşdeğer malzemeler için, 15,000,000 fazla kayıt ve geniş kapsamlı çapraz-referans tabloları, özel bir sınıflandırma yöntemi kullanılarak sistemize edilmiştir. Buna ek olarak, patentli SmartCross2 algoritması bileşen, mekanik özellikler veya bunların kombinasyonlarını kullanarak, bilinmeyen eşdeğer malzeme özellikleri için bir tanımlama imkanı sunmaktadır.

solution img
BENZERSİZ GELİŞİM & MÜŞTERİ DESTEĞİ

Total Metals ürün ve özellik bilgileri her ay güncellenerek, sizleri standartlar ile ilgili en yeni gelişmelerde güncel tuttuğu kadar; yeni veriler, yeni algoritmalar ve yeni yazılım özellikleri ile de güncel kalmanızı sağlamaktadır. Tüm yönleriyle Total Materia, tamamen uzmanlaşmış ekibi ile 300 yıllık endüstriyel tecrübeye dayalı bilgileri, tüm üyeleri için ÜCRETSİZ teknik danışmanlık desteği olarak sağlamaktadır.

Faydalar

Üstün zaman tasarrufu, yüksek doğruluk ve güvenilirlik, yinelenen sonuçlar için bünyemizde ortak bir platform oluşturma