PolyPLUS, binlerce plastik, seramik ve kompozit malzemeler için; standart malzemeler ve gelişmiş özelliklerin verilerini içeren, metal olmayan malzeme özellikleri veri tabanıdır.

350,000’den fazla metalik alaşım içeren ve Total Metals veri tabanıyla entegre edilmiş PolyPlus, Total Materia’nın malzeme ihtiyaçlarınız için tek durak çözüm olarak kullanılmasını sağlar.

Zorluklar
  • Polimerler, kompozitler ve seramikler için kesin izlenebilir standart ve tescilli malzeme özellik verilerini bulma
  • Farklı türlerdeki metalik ve metal olmayan malzemelerin eş zamanlı karşılaştırılması ve en iyi alternatiflerin oluşturulması
  • Gerilme-gerinim ve yorulma değerlerini içeren FEA/CAE hesaplamaları için gelişmiş özellikler sunan eşsiz bir kaynak
  • Metalleri ve metal olmayan malzemeleri kapsayan birden fazla kaynakta ve birden fazla işletme departmanında ve disiplinde çalışmanın getirdiği verimsizlik

Çözüm: Total Materia - PolyPLUS

Total Materia'nın PolyPLUS modülü, çok çeşitli standart ve gelişmiş özellik bilgilerini kapsayan binlerce plastik, seramik ve kompozit malzeme için metalik olmayan malzeme özellikleri verilerini sunar.

plus
solution img
TÜM MALZEME ÖZELLİKLERİ GEREKSİNİMİ İÇİN GELİŞMİŞ BİR KAYNAK

Dünyanın en kapsamlı metal özellikleri veritabanı ile kombine edilmiş olan PolyPLUS, binlerce plastik,seramik ve kompozit malzeme için, metal olmayan malzeme özellikleri içererek, Total Metals veritabanının tüm faydalarını barındırmaktadır ve bu bir tık ötenizdedir.

solution img
METAL OLMAYAN MALZEMELER İÇİN GELİŞMİŞ ÖZELLİKTE VERİLER

Metalik malzemeler için eşsiz bir koleksiyon olan Extended Range, metal olmayan malzemeler için de ayrıca geniş kapsamlı bir gerilme-gerinim eğrileri ve yorulma verileri sunmaktadır.

solution img
BENZERSİZ GELİŞMELER VE GÜNCELLEMELER

Özel PolyPLUS takımımız sayesinde, yeni veriler ve aylık güncellemler ile metal olmayan malzemeler için genişleyen kütüphanemiz, mühendislik dünyası için zorunlu bir kaynak haline gelmektedir.

Faydalar

Tüm malzeme özellikleri için eşsiz bir kaynak olan ve tamamen çeşitli malzemelerin performansını karşılaştırarak tasarlayan ve yeni fırsatlara sahip bir veritabanı