PolyPLUS, binlerce plastik, seramik ve kompozit malzemeler için; standart malzemeler ve gelişmiş özelliklerin verilerini içereren, metal olmayan malzeme özellikleri veri tabanıdır.

Total Metals veritabanıyla entegre edilmiş ve 350,000'den fazla metalik alaşım içeren PolyPLUS, Total Materia'ya malzeme istekleriniz açısından gerçek bir çözüm sağlamaktadır.

Zorluklar
  • Polimerler, kompozitler ve seramikler için hassas ve izlenebilir standart ve özelliklerde malzeme dataları sağlamak
  • Farklı türlerdeki metalik ve metal olmayan malzemelerin eşzamanlı karşılaştırılması ve en iyi alternatiflerin oluşturulması
  • Gerilme-gerinim ve yorulma değerlerini içeren FEA/CAE hesaplamaları için gelişmiş özellikler sunan eşsiz bir kaynak
  • Metal ve metal olmayan kaynakları kapsayan araştırmalarda, birden fazla iş bölümü ve disiplinler arası verimsizliğin karşı bir tutum sergilemek

Çözüm: Total Materia - PolyPLUS

Total Materia'nın PolyPLUS modülü, geniş aralıktaki gelişmiş malzeme özellikleri ve standartları, binlerce plastik,seramik ve kompozit malzemeler için metal olmayan malzeme özellikleri sunmaktadır.

plus
solution img
TÜM MALZEME ÖZELLİKLERİ GEREKSİNİMİ İÇİN GELİŞMİŞ BİR KAYNAK

Dünyanın en kapsamlı metal özellikleri veritabanı ile kombine edilmiş olan PolyPLUS, binlerce plastik,seramik ve kompozit malzeme için, metal olmayan malzeme özellikleri içererek, Total Metals veritabanının tüm faydalarını barındırmaktadır ve bu bir tık ötenizdedir.

solution img
METAL OLMAYAN MALZEMELER İÇİN GELİŞMİŞ ÖZELLİKTE VERİLER

Metalik malzemeler için eşsiz bir koleksiyon olan Extenden Range, metal olmayan malzemeler için de ayrıca geniş kapsamlı bir gerilme-gerinim eğrileri ve yorulma verileri sunmaktadır.

solution img
BENZERSİZ GELİŞMELER VE GÜNCELLEMELER

Özel PolyPLUS takımımız sayesinde, yeni veriler ve aylık güncellemler ile metal olmayan malzemeler için genişleyen kütüphanemiz, mühendislik dünyası için zorunlu bir kaynak haline gelmektedir.

Faydalar

Tüm malzeme özellikleri için eşsiz bir kaynak olan ve tamamen çeşitli malzemelerin performansını karşılaştırarak tasarlayan ve yeni fırsatlara sahip bir veritabanı