Total Materia ile bir malzeme hakkındaki standart spesifikasyonları, güncel durum ve tanımladığı malzeme bilgisine ulaşmak yalnızca bir tık ötenizde. Basitçe, bir Standart Geliştirme Kurumu (SDO) seçerek ve/veya standart numarasını belirterek, 52,000'in üzerinde standarta ve çoklu-dil seçeneğine sahip veritabanımızdan acil sonuçlar alabilirsiniz.

Adım 1: Bir arama modu seçme

İlk adımınız doğru arama seçeneğini belirtmenizdir. Standart tasarımı ya da standart tanımına göre arama yapmak için, Standard List.

Adım 2: Arama kriterlerini tanımlama

Demirsiz (non-ferrous) metaller hakkındaki GOST standartlarının tam listesini 77.120.00 no'lu ICS'e göre bulabilmek için, sadece ICS numarasına 77.120.00 yazmanız ve Rusya / GOST açılır penceresine tıklamanız yeterlidir.

Arama kriterlerini tanımlama

Adım 3: Sonuç listesinden bir malzeme seçme

Sonuç listesi 4 farklı GOST standardından oluşmaktadır. Şu bilgileri içerir: Standart tanımı, son durum tarihi, (geçerli, değiştirilmiş vs.) ve bu standartla tanımlanan malzemelere bir bağlantı. Her üç bölüm de nispeten büyük birer malzeme listesini tanımlar.

Sonuç listesinden bir malzeme seçme

Yalnızca, malzeme linkine tıklayarak, seçilen standart ile tanımlanmış metal malzemelerin listesini görebilirsiniz.

Sonuç listesinden bir malzeme seçme

Malzeme listesinden, ayrıntılı özellikleri ve malzemelerin eşdeğerlikerini gözden geçirebilirsiniz.[Önceki - Tur 4]       [Içerik]       [Sonraki - Tur 6]