Günümüzün hızla değişen uluslararası standartları ve üretici spesifikasyonlarının giderek artmasında, Tracker kritik malzeme takip ihtiyaçlarınız için Total Materia’nın cevabıdır.

Bülten tarzı aylık bildirim hizmeti sunan Tracker, yalnızca önemli standartların ve malzemelerin güncellemelerini değil, malzeme ile ilgili tam olarak neyin değiştiğini, önemli özellik verilerinde güncelleme olup olmadığını, yeni veri kümelerinin eklenip eklenmediğini veya basit bir güncelleme hakkındaki bilgiyi veriler eklenmeden önce dahi size ulaştırabilmektedir.

Zorluklar
  • İşinizde ihtiyacınız olan mevcut en güncel bilgilerin kullanıldığından emin olma
  • İşletmenin diğer alanlarına güvenilir, doğru ve izlenebilir bilgi sağlama
  • Malzeme, standart ve spesifikasyon değişikliklerinin sürekli güncel tutulması
  • Bilgi kullanımı, konfigürasyon yönetimi ve genel süreç kalitesi ile ilgili firmalara uygulamalar bakımından en iyi katkının sağlanması

Çözüm: Total Materia - Tracker

Tracker, kullanılan verinin en güncel ve bu nedenle mevcut olan en güvenilir bilgi olduğundan nasıl emin olunacağıyla ilgilenen bir Total Materia ek modülüdür. Veri tabanında tam olararak nelerin değiştiğini, standart sürüm güncellemelerinden, özellik verileri değişimine kadar verilerin ne zaman değiştiğini Tracker ile takip edebilirsiniz.

tracker
solution img
BENZERSİZ GÜNCELLEME YÖNTEMİNDEN DAHA FAZLA FAYDA EDİNME

Total Materia, standartlar ve üretici spesifikasyonlarındaki hızlı değişimlere karşı, her ay yapılan güncellemeler ve yeniliklerle mevcut olan en güncel kaynak haline getirilir. Her ay veri tabanında yapılan değişikliklerin kesin raporlarını sunan Tracker, tüm işletme için bilinçli, güvenilir ve kendinden emin kararlar alınmasını sağlar.

solution img
GÜNCELLEME TAKİBİ İÇİN AKILLI SEZGİSEL YÖNTEMLER

Tracker, güncel tutulan malzemeler ve standartlar hakkındaki raporları, seri numarası ve geri çekilme bilgileri de dahil olmak üzere, temel kimyasal bileşim detaylarından gerilim-gerinim eğrilerine kadar malzeme seviyesinde tam olarak neyin değiştiğini görmenin mümkün olduğu analitik raporlarla birleştirir.

solution img
TAKİP ODAKLI FAVORİ ÜRÜN SEÇİMİ

Tracker, yaygın olarak kullanılan malzemelerin favori listelerini oluşturabilmek için tüm mühendislik ekipleri tarafından en güncel bilgilerin kullanılmasını sağlayarak en iyi uygulama faaliyetlerini destekler. Ayrıca, Tracker'ın isteğe bağlı kombinasyonu olan, eXporter modülü, daha çok ''favori'' listelere odakli modifikasyonları izleme imkanı sunarak, CAE çözücülerine transfer imkanı sağlamaktadır.

Faydalar

Doğru ve güncel bilgiler ile güven sağlama, standartların satın alması ile doğacak gereksiz maliyetlerden kaçınma, optimize edilmiş bilgi birikimi ve kullanımı ile iş dünyasında harika bir yolculuk