Günümüzde, uluslararası standartların değişimi ve üretici spesifikasyonlarının giderek artması, Total Materia Tracker ile kritik malzeme takibini cevaplayabilmektedir.

Aylık bildirim servisi ile Tracker, sadece önemli standartların veya malzeme güncellemelerini değil, malzeme ile ilgili değişen tüm özellikleri ve güncellemeleri datalara eklenmeden önce dahi size ulaştırabilmektedir.

Zorluklar
  • İş ile ilgili kullanılabilecek en son güncellemelerin sağlanması
  • İş dünyası için güvenilir, doğru ve izlenebilir bilgiler sağlama
  • Malzeme, standart ve spesifikasyon değişikliklerinin sürekli güncel tutulması
  • Bilgi kullanımı, konfigürasyon yönetimi ve genel süreç kalitesi ile ilgili firmalara uygulamalar bakımından en iyi katkıyı sağlama

Çözüm: Total Materia - Tracker

Tracker, Total Materia üzerine eklenen ve en önemli güncellemeler ile en güvenilir bilgilerin mevcut bulunduğu ve bundan emin olunduğu bir modüldür. Standartlar güncellendiğinde, buradaki tüm özellikler de eşzamanlı olarak değiştirildiği açıkca görülmektedir.

tracker
solution img
BENZERSİZ GÜNCELLEME YÖNTEMİNDEN DAHA FAZLA FAYDA EDİNME

Total Materia, üzerinde her ay yapılan güncellemeler ve yeniliklerle, üreticilerin spesifikasyonları ve standartlardaki en hızlı değişimlerin dahi aktarılmasıyla, en güncel kaynak haline getirilmektedir. Gerçek raporlardaki değişikliklerin her ay sağlanması, Tracker'in bilgilendirilmesine, güvenilir ve kendinden emin sonuçlarla tüm iş dünyasına sunulmasını sağlamaktadır.

solution img
GÜNCELLEME TAKİBİ İÇİN AKILLI SEZGİSEL YÖNTEMLER

Tracker, güncel tutulan malzemeler ve standartlar hakkındaki, seri numarası ve geri çekilen bilgiler dahi, basit kimyasal yapıdan yeni gerilme-gerinim eğrilerine kadar, değişen malzeme seviyesindeki analitik raporları dahi göstererek, sentetik raporları kombine etmektedir.

solution img
TAKİP ODAKLI FAVORİ ÜRÜN SEÇİMİ

Tracker, yaygın olarak kullanılan malzemeler içerisinden, tüm mühendislik çalışanları için en güncel bilgileri sağlayan ve deneme alıştırmaları yaparak favori listeler oluşturmayı etkin kılmaktadır. Ayrıca, Tracker'ın isteğe bağlı kombinasyonu olan, eXporter modülü, daha çok ''favori'' listelere odakli modifikasyonları izleme imkanı sunarak, CAE çözücülerine transfer imkanı sağlamaktadır.

Faydalar

Doğru ve güncel bilgiler ile güven sağlama, standartların satın alması ile doğacak gereksiz maliyetlerden kaçınma, optimize edilmiş bilgi birikimi ve kullanımı ile iş dünyasında harika bir yolculuk