W dzisiejszym, coraz szybszym tempie zmieniających się międzynarodowych standardów i specyfikacji producentów, Tracker bazy Total Materia jest odpowiedzią na te zmiany.

Tracker zapewnienia nie tylko miesięczną usługę powiadamiania o aktualizacjach standardów i daje możliwość monitorowania materiałów, ale także daje dokładne informacje o tym, co się zmieniło w materiale, ale także ważne aktualizacje danych właściwości lub nawet dodanie zupełnie nowych zestawów danych.

Wyzwania
  • Zapewnienie dostępu do najbardziej aktualnych informacji używanych w pracy inżyniera
  • Dostarczanie rzetelnych, dokładnych i identyfikowalnych informacji do innych obszarów działalności
  • Bieżące informacje dotyczące zmian wprowadzanych w materiałach i standardach
  • Przyczynia się do najlepszych praktyk firmowych dotyczących wykorzystania informacji,zarządzania wersjami i procesami jakości

Rozwiazanie: Total Materia - Tracker

Tracker jest dodatkowym modułem Total Materia, który zajmuje się ważnym wyzwaniem: jak upewnić się, że wykorzystywane dane są aktualne, a więc są najbardziej wiarygodne z dostępnych informacji. Pozwala dokładnie sprawdzić, co się zmieniło w bazie danych i kiedy, od standardowych aktualizacji wersji, do zmiany danych własności.

tracker
solution img
UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ KORZYŚCI DZIĘKI NIEPOWTARZALNEJ POLITYCE AKTUALIZACJI

Aby poradzić sobie z coraz większą szybkością zmian standardów i specyfikacji producentów, Total Materia każdego miesiąca jest aktualizowana, co czyni ją najbardziej aktualnym źrodłem informacji. Poprzez dostarczanie dokładnych raportów o zmianach dokonanych w każdym miesiącu w bazie, Tracker umożliwia podjęcie solidnej i pewnej decyzji dla całej działalności.

solution img
INTUICYJNA METODA MONITOROWANIA AKTUALIZACJI

Tracker łączy syntetyczne raporty na temat materiałów i norm, które zostały zaktualizowane, w tym numer wersji i informacje odstąpienia, z raportami analitycznymi, gdzie jest to możliwe, zobaczyć dokładnie to, co zmieniło się na poziomie materialnym, od podstawowych informacji składu chemicznego do nowych krzywych odkształcenia - naprężenia.

solution img
SELEKCJA ULUBIONYCH MATERIAŁÓW

Tracker wspiera działania najlepszych praktyk poprzez zapewnienie najbardziej aktualnych informacji używanych przez wszystkie zespoły inżynierów,dzięki możliwości tworzenia listy ulubionych z najbardziej powszechnie stosowanych materiałów. Ponadto, opcjonalne połączenie Trackera z modułem eXporter otwiera możliwość dokonania bardziej skoncentrowanego śledzenia zmian na liście "ulubionych", uzyskane poprzez eksport rozwiązują swoje właściwości do CAE​​.

Korzyści

Pewność, że wykorzystywane informacje są dokładne i aktualne ; unikanie niepotrzebnych kosztów nabycia norm; doskonałe prowadzenia działalości poprzez zoptymalizowany obieg informacji