Kullanıcı Yorumları

Daha azıyla fazlasını başarmak isteyen herkes için olduğu gibi Total Materia, müşterilerimize makine tavsiyeleri vermede global metal araştırmalarının vazgeçilmez kaynağı halini aldı. Standart araçların ötesinde, Total Materia müşteri destek ekibi ihtiyaç duyulduğu anda yardıma yetişen rehberimiz durumunda.

Dan Rhodes
Global Technical Services & Information Manager, LENOX, East Longmeadow, USA

Total Materia ürününü satın aldığımızdan beri,tüm işimizde bir önceki satın almış olduğumuz ürüne kıyasla çok kullanışlı olduğunu kanıtlamıştır.Hakikaten son zamnlarda aldığım en iyi ürün.

Total Materia kullanmaya başlayınca QinetiQ de bulunan Forensics takımı için gerçekten en iyi karar olduğunu anladık.Son zamanlarda yapılmış en iyi malzeme arama motoru.

Bill Taylor
Adli Mühendis, QinetiQ, London, UK

Total Materia'i bir kaç aydır kullandıktan ve tüm potansiyelini gözden geçirdikten sonra, bu mükemmel iş ve sürekli güncellemeler için teşekkür ediyorum.

Total Materia farklı ülkelerdeki altenatif malzemelerin araştırılmaıs konusundaki tüm sorunlarımızı etkin bir yöntemle aşmamızı sağladı. Total Materia'e bize gerçek "uluslararası" özelliklerle yabancı ülkelerden çelik alımı konusunda yardımcı olduğundan dolayı teşekkür ediyorum.

Total Materia bu amaç doğrultusunda kullanabileceğim tek uygulama.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bolonya, İtalya

Son zamanlarda bizim yazılım sunumuzda Total Materia alanını içermektedir.Total Materia tüm şirketlere beklentilerin de üzerinde metaller için görüngeölçerle birlikte performans analizi sunmaktadır.

Bu proje ortak çalıştığımız şirketler tarafından da değeri fazlasıyla anlaşılmıştır.Gerçeği söylemek gerekirse ürünün zamanında elimize geçmesinden sonra isteklerimizi ve beklentilerimiz karşıladığını görünce bir hayli memnun olduk.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lozan, İsviçre

Web sitenizi bugün ziyaret ettim ve İnternet üzerinde bu kadar çok kaynak ve bilgiye sahip bir sitenin varolabileceğine hala inanamıyorum. Bir metalurjici olarak sitenizi yalnızca şu iki kelimeyle ifade edebilirim:"Büyüleyici & İnanılmaz".

Hizmetleriniz için teşekkürler... Total Materia için daha fazla başarıyla birlikte en iyi dileklerimi sunuyorum...

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Total Materia Veritabanı şirketimin ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılamakla birlikte mükemmel bir yatırım olarak düşünülebilir.

Massimo Lucchetti
RIMA SpA, Brescia, Italy

Merak ediyorum da, başkaları, sizin bu sistem için harcadığınız zaman, enerji ve araştırmayı, bu sistemi araştırıp kullanmak varken yapabilir miydi?

Ücretsiz programlarınız olan Total Materia Demo ve CrossRef bile son derece kapsamlı ve değerli bilgiler sağlamakta. Tekrar teşekkürler ve son olarak "lütfen mükemmel çalışmalarınızı devam ettirin".

Dr Alexander Sedmak
Drexel University Philadelphia, USA

Programınız gerçek anlamda değerli bir araç ve İnternet ortamında benzersiz. Aldığım sonuçlarından ve özellikle kapsamlı çapraz-referans tablolarından son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Aldığım teknik destek bile verilen ücrete eşdeğer sayılabilir. Müthiş bir yatırım.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec Corporation, Nashville, USA

Total Materia veritabanımız mühendislerimiz ve teknik aktivitelerimiz için çok önemli bir araç.

Bu yüzden hizmetiniz ve veritabanınızı markete ulaşılabilir yaptığınız için size teşekkür etmek istiyoruz.

Mr. Riccardo Testi, PhD
Piaggio Ltd. Pontedera, Italy

SENAI'de bizler Total Materia takımının sağladığı hizmetinden çok memnunuz.

José Mário
SENAI (National Service for Industrial Training), Joinville, Brazil