Referencje

Z każdym staramy się robić więcej za mniej, Total Materia są nieocenionym źródłem informacji dla globalnych poszukiwań metalu gdy musimy dać naszym klientom rekomendacje dotyczącą ich obróbki. Oprócz standardowych narzędzi Total Materia zapewnia także wsparcie techniczne zawsze wtedy gdy tego potrzebujemy.

Dan Rhodes
Global Technical Services & Information Manager, LENOX, East Longmeadow, USA

Od razu po zakupie Total Materia udowodniło że jest bardzo przydatne niemal we wszystkich naszych zadania, a także dowiodło że jest bardziej wszechstronne niż poprzedni produkt który używaliśmy.

Przejście na Total Materia było definitywnie jedną z najlepszych decyzji Forensics Team tutaj w QinetiQ poczynioną w zakresie wyboru wyszukiwarek materiałów.

Bill Taylor
QinetiQ, London, UK

Po kilku miesiącach używania Total Materia i po przetestowaniu wszystkich możliwości, dziękuję wam za doskonałą pracę i stałe aktualizacje.

Total Materia pozwolił nam definitywnie pożegnać się z problemem doboru odpowiadających sobie materiałów w różnych krajach. Dzięki Total Materia jesteśmy uważani za międzynarodowych specjalistów w zakresie kupowania stali za granicą.

Total Materia pozostaje jedynym narzędziem używanym w tym celu.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bologna, Italy

Niedawno Total Materia została włączona jako część naszej oferty oprogramowania. Spodziewamy się, żeTotal Materia będzie bardzo korzystna dla wszystkich firm, które wykonują analizy metali z naszych spektrometrów.

Nasi współpracownicy uczestniczący w tym projekcie bardzo chętnie podjeli współpracę z Państwa zespołem. Naprawdę jesteśmy zadowoleni z dostaw na czas produktu po uwzględnieniu naszych życzeń i oczekiwań.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lausanne, Switzerland

Odwiedziłem dzisiaj waszą stronę i cały czas nie mogę uwierzyć, że może istnieć strona internetowa zawierająca tak dużo informacji i materiałów technicznych. Jako metalurg mogę tylko opisać waszą stronę w dwóch słowach: „Zdumiewająca i Niewiarygodna”.

Bardzo dziękuję za wasze wsparcie techniczne... Życzę Total Materia wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów!

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Baza Danych Total Materia w zupełności odpowiada wymaganiom mojej firmy, uważam, że jest doskonałą inwestycją.

Massimo Lucchetti
RIMA SpA, Brescia, Italy

Nie wierzę, że ktokolwiek mógłby docenić ogrom czasu, pracy i ilości badań naukowych jakie włożyliście w stworzenie tego systemu, zanim nie przekona się o tym na własne oczy i nie zacznie sam go używać.

Nawet wasze darmowe programy Total Materia Demo i CrossRef są bardzo obszerne i zawierają wiele cennych informacji. Dziękuję jeszcze raz i życzę dalszych sukcesów.

Dr Alexander Sedmak
Drexel University Philadelphia, USA

Wasz program jest naprawdę wartościowym narzędziem, a jednocześnie unikalnym na skalę całego Internetu. Jestem w pełni zadowolony, zwłaszcza z obszernych tabel porównawczych. Wsparcie techniczne jakie uzyskałem jest warte osobnej ceny. To wspaniała inwestycja.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec Corporation, Nashville, USA

Baza danych Total Materia jest bardzo ważnym narzędziem dla naszych inżynierów i działań technicznych jako całości.

Dlatego chciałbym podziękować Państwu za usługę i dostępność takiej bazy na rynku.

Mr. Riccardo Testi, PhD
Piaggio Ltd. Pontedera, Italy

My w SENAI jestesmy niezwykle zadowoleni z usług wiadczonych przez zespół Total Materia.

José Mário
SENAI (National Service for Industrial Training), Joinville, Brazil