Total Metals modülündeki The Suppliers modulü, tüm dünyadaki malzeme özellikleri ve tedarikçiler arasındaki kesinleşmiş bilgi ve bağlantıları barındırmaktadır.

Dünya genelindeki malzeme İlgili materyaller arasında doğrudan bir bağlantıya izin veren ve tüm dünyadaki tedarikçileri bulma imkanı sunan Suppliers, satın alma sürecinde yüksek iletişim olanağı sağlayan önemli bir başlangıç noktasıdır.

Zorluklar
  • Seçilen malzeme aralığına göre hızlı bir şekilde uygun tedarikçi kontrolü
  • Fiyat farklılığı ve malzeme teslim süreleri hakkında alternatif bulundurma ve daha düşük fiyat seçenekleri bulunan ülkeleri sıralama
  • Uluslararası satın almalar için diğer ülkelerdeki malzeme tedarikçilerini bulma
  • Mühendislik, satın alma ve üretim arasındaki iletişimi geliştirme

Çözüm: Total Materia - Suppliers

Mühendislik ve çapraz fonksiyonel faaliyetler arasındaki verimliliği maksimize ederek, Suppliers, bu üç ana faydanın eşliğinde harikülade bir zaman tasarrufu sağlamaktadır.
suppliers
solution img
TEK TIK İLE SUPPLIERS TANIMLAMASI

Dünyanın her yerinden malzeme tedarikçileri aranıp hızlı bir şekilde bulunabilir. 450,000’in üzerinde malzeme içeren Total Metals ve PolyPLUS ile birlikte, basit bir arayüze sahip olan Suppliers ve malzemeleri tam anlamıyla tasarım ve standartlarla ilgilidir.

solution img
ALTERNATİFLER İÇİN ESNEK VE ÜST DÜZEY ARAMA

Kimyasal bileşenlere, mekanik özelliklere ve herhangi farklı özelliklerin kombinasyonlarının eş değer malzemelerini bulmak için, dünya çapındaki alternatif malzemelere, eşsiz bir arama seçeneği ile göz atabilirsiniz. Sezgisel olarak karşı mekanik özelliklerin bileşimine ve bunların Total Materia Veritabanı'nda bulunan karşılaştırılmış detaylı özelliklerinin hotlinki ile benzer yanlarını önem seviyesine göre sıralayarak görüntüleyebilirsiniz.

solution img
ÇAPRAZ FONKSİYONEL VE ULUSLARARASI İLETİŞİM İÇİN GENİŞ ÜLKE & DİL SEÇENEĞİ

Total Materia, 74 farklı ülkenin malzeme özelliklerini içeren geniş veri tabanı, tüm dünyadan tedarikçileri ve 26 farklı dil seçeneği ile, mühendislikten satın almaya kadar iletişimde önemli bir araç haline gelmektedir.

Faydalar

Düşük maliyetli malzeme bulmak adına yeni fırsatlar, mühendisliği ve tedariği bir arada tutma, malzemeleri tedarikçiler ile bağdaştırıp, fiyatlar arasındaki büyük farklılıklardan kaçınarak karar verme aşamasında büyük yarar sağlamaktadır