Total Metals modülündeki The Suppliers modulü, tüm dünyadaki malzeme özellikleri ve tedarikçiler arasındaki kesinleşmiş bilgi ve bağlantıları barındırmaktadır.

Dünya genelindeki malzeme ilgisi ve tedarikçi bulma seçeneği arasında bir link bulunmaktadır ve Suppliers modülü, satın alma sürecinde kritik bir başlangıç noktası ve yüksek iletişim olanağı sağlamaktadır.

Zorluklar
  • Seçilen malzeme aralığına göre hızlı bir şekilde uygun tedarikçi kontrolü
  • Fiyat farklılığı ve malzeme teslim süreleri hakkında alternatif bulundurma ve daha düşük fiyat seçenekleri bulunan ülkeleri sıralama
  • Uluslararası satınalmalar için diğer ülkelerdeki malzeme tedarikçilerini bulma
  • Mühendislik, satınalma ve üretim arasındaki iletişimi arttırma

Çözüm: Total Materia - Suppliers

Mühendislik ve çapraz fonksiyonel faaliyetler arasındaki verimliliği maksimize ederek, Suppliers, bu üç ana faydanın eşliğinde harikülade bir zaman tasarrufu sağlamaktadır.
suppliers
solution img
TEK TIKLAMA İLE SUPPLIERS TANIMLAMASI

Tarama, arama ve hızlı bir şekilde tüm dünyadan malzeme tedarikçisi bulma. Suppliers ve malzemeleri kesinlikle tanımlamalar ve standartlar dahilinde olup, Total Metals ile kombinasyonlarında,tek bir tıklama ile 450,000 metal alaşımına ulaşılabilir.

solution img
ALTERNATİFLER İÇİN ESNEK VE EN YÜKSEK ARAMA SEÇENEĞİ

Kimyasal bileşenlere, mekanik özelliklere ve herhangi farklı özelliklerin kombinasyonlarının eşdeğer malzemelerini bulmak için, dünya çapındaki alternatif malzemelere, eşsiz bir arama seçeneği ile göz atabilirsiniz. Sezgisel olarak karşı mekanik özelliklerin bileşimine ve bunların Total Materia Veritabanı'nda bulunan karşılaştırılmış detaylı özelliklerinin hotlinki ile benzer yanlarını önem seviyesine göre sıralayarak görüntüleyebilirsiniz.

solution img
ÇAPRAZ FONKSİYONEL VE ULUSLARARASI İLETİŞİM İÇİN GENİŞ ÜLKE & DİL SEÇENEĞİ

Total Materia, 74 farklı ülkenin malzeme özelliklerini içeren geniş veritabanı, tüm dünyadan tedarikçiler ve 26 farklı dil seçeneği ile, mühendislik ve satınalma departmanları arasındaki iletişimde önemli bir araç haline gelmektedir.

Faydalar

Düşük maliyetli malzeme bulmak adına yeni fırsatlar, mühendisliği ve tedariği bir arada tutma, malzemeleri tedarikçiler ile bağdaştırıp, fiyatlar arasındaki büyük farklılıklardan kaçınarak karar verme aşamasında büyük yarar sağlamaktadır