Moduł Suppliers w połączeniu z modułem Total Metals daje precyzyjne połączenia między specyfikacją materiałów a dostawcami z całego świata.

Umożliwia bezpośrednie powiązanie pomiędzy poszukiwanymi materiałami i dostawcami na całym świecie, Suppliers pozwala na maksymalizację komunikacji i jest ważnym punktem wyjścia w procesie zakupu.

Wyzwania
  • Szybkie sprawdzanie odpowiednich dostawców według wybranych materiałów
  • Radzenie sobie z wahaniami cen i dotrzymanie napiętych terminów dostaw materiałów, szukając alternatyw w krajach o niższych kosztach
  • Znalezienie dostawców materiałów w innych krajach, aby pomóc w koordynacji zakupów na całym świecie
  • Poprawa komunikacji między inżynierami, kupującymi i producentami

Rozwiazanie: Total Materia - Suppliers

Maksymalizacja wydajności między inżynierami i przekrojowe działania w zamówieniach. Suppliers zapewnia doskonałą oszczędność czasu i nowe szanse przez trzy główne korzyści.
suppliers
solution img
Identyfikacja klientów na kliknięcie

Przeglądanie, wyszukiwanie i szybkie znalezienie dostawców materiałów z całego świata. Dostawcy i ich materiały są dokładnie powiązani z oznaczeniami i normami, w połączeniu z Total Metals, które zawiera ponad 450.000 stopów metali i interfejsem jest to bardzo proste.

solution img
Niezrównana elastyczność w poszukiwaniu alternatyw

Szukaj zamienników materiałów przy użyciu unikalnej w świecie, opatentowanej technologii w celu znalezienia odpowiedników według składu chemicznego, właściwości mechanicznych i różnych ich kombinacji. Możesz intuicyjnie ustawić poziom ważności składu w porównaniu z właściwościami mechanicznymi. Alternatywne materiały są wyświetlane w zależności od ich podobieństwa i w połączeniu z bazą Total Materia można szczegółowo porównać ich właściwości.

solution img
Największa liczba krajów i języków w celu międzynarodowej komunikacji

Total Materia zapewnia kompletne rozwiązanie. Może służyć jako podstawowe narzędzie komunikacji między inżynierami , działem zakupu oraz bazą danych, obejmującą materiały z 74 krajów i dostawcami z całego świata. Umożliwia to nasza platforma językowa, która jest dostępna w 26 językach.

Korzyści

Otwiera nowe możliwości obniżenia kosztów zaopatrzenia; przynosi inżynierom i działowi zamówień razem; łączenie materiałów z dostawcami pomaga uniknąć kosztownych błędów w procesie podejmowania decyzji