Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dostarczanie dokładnych i wiarygodnych informacji, dlatego zainwestowaliśmy w wiele procesów certyfikacji. image

Nacisk na Jakość: Certyfikacja ISO 9001

Procedury jakości obsługi klienta,rozwoju produktu spełniają lub nawet przekraczają normy ISO 9001:2008 - pierwsi w branży informacyjnej dotyczącej właściwości materiałów.

Nacisk na Niezawodność: Nadbudowa

Oprócz zapewnienia wysokiej jakości informacji, Total Materia zapewnia najwyższą wydajność i niezawodność usług.

Najlepszej jakości serwery: Przyspieszenie z 20 do 140% czasu reakcji jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii Advanced Anycast Routing który zapewnia szybkie i niezawodne połączenia DNS.

6x podłączenie do sieci dla zapewnienia niesłychanej dostępności: Trzy poziomy nie przerwanego zasilania, podwójny zapasowy generator prądu, 6x dostęp do sieci zapewniony przez najlepszych dostawców internetu.

Globalna siatka powielonych sieci zabezpieczających: baza Total Materia jest bezpieczna nawet w przypadku wydarzeń trudnych sobie do wyobrażenia. Podwójne serwery są zlokalizowane na różnych kontynentach i zasilane w sposób zapewniający 100% bezawaryjną pracę.

System Turnkey, który działa dla Ciebie: Niezależnie od wersji Total Materia, będziemy dbać o automatyczne aktualizacje bazy danych i aktualizacji oprogramowania.

Nacisk na Bezpieczeństwo: Certyfikacja ISO 27001

Total Materia oferuje certyfikat ISO 27001, który gwarantuje zabezpieczenie dla Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Dedykowane urządzenia bezpieczeństwa: Dedykowany firewall Cisco, jest zarządzany przez specjalistów z firmy Cisco wraz ze zwiększonym monitorowaniem portów dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Niezawodny system zabezpieczeń poufnych danych: Wszystkie poufne informacje są przetwarzane w bezpiecznym środowisku, niemożliwym do złamania protokołem SSL 3.0 ze 128-bitowym szyfrowaniem.

Całodobowy monitoring i polityka tworzenia kopii bezpieczeństwa: Środki techniczne dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności zawierają również zwiększoną kontrolę ruchu sieciowego i potrójne kopie bezpieczeństwa przechowywane na trzech różnych kontynentach.

Pełna zobowiązanie do ochrony twojej prywatności: Informacje są całkowicie poufne, zgodne z dyrektywą UE o ochronie danych 95/46 oraz dyrektywą o prywatności i łączności elektronicznej 2002/58/WE. Powyższe standardy są przez nas ściśle przestrzegane.

Pomoc techniczna na światowym poziomie

Inżynierowie i metalurdzy Total Materia mają doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w identyfikacji najróżniejszych metali, ich właściwości, zamienników i ogólnych informacji z norm które mogą Państwa interesować.

Jako piersi w tej branży wprowadziliśmy zupełnie darmowy system konsultacji dla naszych klientów prowadzony przez zespół 25 specjalistów. Nasze narzędzia programistyczne, obszerna biblioteka off-line i wieloletnie doświadczenie w przemyśle i R&D są do Państwa dyspozycji!