Partnerzy i rozwiązania OEM

ACAROM

ACAROM jest największym przedstawicielem stowarzyszenia motoryzacyjnego w Rumunii i skupia 144 firm, które rozwijają istniejące i nowe formy działalności w branży motoryzacyjnej. Stowarzyszenie ACAROM założone w 1996 roku jest głosem branży motoryzacyjnej w Rumunii.

Stowarzyszenie inicjuje, ułatwia i koordynuje działania na rzecz swoich członków, w tym udział w wielu wydarzeniach branżowych, organizacji programów szkoleniowych, lobbingu na rzecz spraw przemysłu, rozwoju i upowszechniania norm i przepisów związanych z sektorem motoryzacyjnym.

Podstawowym przedmiotem działalności firm wchodzących w skład stowarzyszenia to: projektowanie i inżynieria części i pojazdów, produkcja i sprzedaż materiałów i komponentów motoryzacyjnych oraz modułów i części samochodowych. Firmy wykonują również usługi w zakresie produkcji i konserwacji pojazdów oraz wyposażenia.

Key to Metals AG, światowy lider w dostarczaniu informacji dotyczących właściwości materiałów, będzie aktywnie uczestniczyć w działalności technicznej ACAROM, poprzez dostarczanie członkom stowarzyszenia możliwości korzystania ze swojej platformy informacyjnej.

AIPE

AIPE (Włoskie Stowarzyszenie Urządzeń Ciśnieniowych) jest stowarzyszeniem non-profit, które gromadzi najważniejszych producentów kotłów we Włoszech

Zamiarem organizacji jest skutecznie i szybko poradzić sobie z głównymi wyzwaniami stojącymi przed producentami kotłów, nie tylko na poziomie lokalnym, ale także w skali międzynarodowej.

Działalność AIPE opiera się głównie na badaniach i współpracy z instytutami i uczelniami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Chodzi o to, aby wzmocnić rozwój techniczny, naukowy i gospodarczy członków stowarzyszenia poprzez aktywne uczestnictwo i organizację spotkań i szkoleń zgodnie z wytycznymi planu udostępniania zasobów i informacji.

Key to Metals AG jest światowym liderem w dostarczaniu informacji na temat właściwości materiału i chce aktywnie uczestniczyć w działalności technicznej i naukowej AIPE poprzez umożliwienie jej członkom korzystania z najbardziej kompleksowej platformy właściwości materiałów na świecie.

Altair

Altair,w ciągu ostatnich 27 lat, jest wiodącym na świecie dostawcą technologii, która wzmacnia innowacyjność klientów i świadczymy pomoc ekspertów w dziedzinie projektowania produktu, zaawansowanej inżynierii oprogramowania, technologii informatycznych na żądanie i korporacyjnych rozwiązań analitycznych.

Jednym z rozwiązań oferowanych przez Altair jest Altair Partner Alliance, platforma na żądanie, która zawiera statystyczne oprogramowanie obliczeniowe, bazę danych, oprogramowanie do wizualizacji i symulacji,po to by pomóc firmom w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych.

Key to Metals AG dołączyła jako partner Altair Partner Alliance w styczniu 2012 i od tego czasu okazała się być jednym z najbardziej popularnych aplikacji partnerskich dostępnych dla społeczności użytkowników APA. Przy stale rosnącej liczbie użytkowników z ponad 200 organizacji na całym świecie istnieje obecnie ponad 450 użytkowników, którzy korzystają z Key to Metals AG na całym świecie.

Odwiedź naszą stronę Altair Partner Alliance lub zobacz naszą wersję Premium Edition dla użytkowników Partner Alliance.

CYBERNET SYSTEMS

CYBERNET SYSTEMS, od ponad 30 lat, świadczy obliczeniowe i rozwiązania techniczne dla szerokiego grona klientów. Przede wszystkim specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania, CYBERNET SYSTEMS starają się zaoferować kompleksowe rozwiązania dla klientów CAE w tym analizę strukturalną, termiczną i analizę płynów żeby wymienić tylko kilka.

Oprócz oferowania oprogramowania, CYBERNET SYSTEMS oferuje szereg usług technicznych, w tym pomoc techniczną, doradztwo i edukację użytkowników.

Key to Metals AG and CYBERNET SYSTEMS uruchomiły razem w grudniu 2012 roku swój nowy produkt dla klientów CYBERNET SYSTEMS. Składa się ze specjalnie opracowanej przez Key to Metals AG wersji CD, która umożliwia użytkownikom CYBERNET wyeksportować dane z bazy danych do ANSYS solver gotowego formatu xml., który służy jako pomost między naszymi danymi i końcowymi użytkownikami komputerowych pakietów.

Zobacz więcej na temat KEY to METALS CYBERNET (tylko w języku japońskim)

ELSEVIER

Elsevier jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań informatycznych, które zwiększają wydajność nauki, medycyny i specjalistów IT, umożliwiając im w podejęcie lepszych decyzji, zapewnienienie lepszej opieki, a czasem pozwala dokonać przełomowych odkryć, które sprawiają , że posuwają się granice wiedzy i postępu ludzkości.

Knovel jest bazą inżynieryjną wspierającą rozwiązania Elsevier,dostarcza istotnych danych technicznych z ogromnej wyszukiwarki i narzędzi analitycznych za pośrednictwem aplikacji w chmurze. Użytkownikami Knovel są tysiące inżynierów, studentów inżynierii i naukowców na całym świecie.

GWP

Wiedza tworzy postęp. Organizacja dostarcza materiałów testowych i jest kompletnym dostawcą kompleksowego świata materiałów, procesów i produktów.

Analizujemy uszkodzenia i wspieramy działania związane z wycofaniem, prowadzimy badania i opracowujemy innowacje, a także zapewniają jakość poprzez badania laboratoryjne.

Ważne fakty: 40 lat doświadczenia, 12 laboratoriów i warsztatów, ponad 15 000 zamówień, ponad 2000 klientów, trzy lokalizacje, akredytacje. Z AZT Risk & Technology GmbH , prowadzimy laboratorium partnerskie do analizy szkód.

INEC

INEC provide the analysis, expertise, tools, and monitoring to help you solve your toughest business challenges through IT solutions.

We are supporting our customers needs for more than 25 years. We started as computer & electronics provider then we worked on wider scale providing total solutions for our customers including consultancy, construction, importing, implementing & maintenance for all our customer’s needs as main contractor with CAN DO attitude.

INMAS

INMAS GmbH posiada 20-letnie doświadczenie związane z dziedziną normalizacji specjalnie na rynkach CE. INMAS wspiera firmy w zakresie wdrażania i stosowania norm i standardów w całej firmie, co jest pomocne w osiagnięciu przewagi i uniknięciu groźby związanej z ryzykiem i odpowiedzialnością.

INMAS ma szerokie zastosowanie, gdyż obejmuje standardy praktycznie we wszystkich zastosowaniach przemysłowych. Główne obszary tematyczne dla naszych klientów odnoszą się do jakości produktu, jak i procesów zachodzących w organizacji, bezpieczeństwa produktów i współpracy z partnerami biznesowymi. Z tego powodu różnorodność jest najbardziej istotna w naszych działaniach. Systemy zarządzania procesami standardowymi są specjalnie zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować oszczędności a Intra Norma jest narzędziem do tego.

OXFORD INSTRUMENTS

OXFORD INSTRUMENTS rozwija zaawansowane technologicznie instrumenty i systemy do badań i rozwoju, jak również dla przemysłu. Od rozwiązań w podstawowych badaniach w fizyce do opłacalnych ekonomicznie nanotechnologii.

Rozwój technologii przyszłości instrumentów i systemów dla przemysłu i badań naukowych, żąda kombinacji podstawowych kompetencji w dziedzinie fizyki niskich temperatur i wysokiej technologii magnetu, rentgenowskiej metody pomiarów optycznych i skanowania mikroskopem elektronowym z efektem tunelu, jak również powlekania plazmowego i procesu wytrawiania.

W dziedzinie analizy emisji optycznej spektroskopii metalowej baza materiałowa Total Materia zamontowana jest we wszystkich urządzeniach, co znacznie ułatwia identyfikację metali oraz potwierdzenie zgodność z normami i specyfikacjami.

Odwiedź www.oxford-instruments.com aby uzyskać więcej informacji.

Siemens AG

Siemens AG, jako jedena z największych na świecie inżynierynych i elektronicznych organizacji, posiada duże doświadczenie i zaangażowanie w dziedzinie zarządzania cyklem życia produktu (PLM). Celem Siemensa, poprzez dostarczanie szeregu rozwiązań PLM, jest pomoc globalnym organizacjom, by pracowały jako jeden zespół, tworząc spójną strukturę danych i konsolidacji wielu systemów używanych w organizacji, takich jak CAD, CAM i CAE.

Key to Metals AG,oficjalnym partner Siemensa, daje unikalne korzyści dla użytkowników oprogramowania PLM firmy Siemens, dostarczając bogaty zbiór materiałów i danych w module Extended Range, który znalezienie zaawansowanych właściwości materiałów dla złożonych obliczeń liniowych i nieliniowych a wszystko na kliknięcie przycisku. Key to Metals AG, jako najbardziej kompleksowe rozwiązanie danych materiałowych, działa w synergii i pasuje doskonale do usprawnionej wydajności środowiska PLM.

Odwiedź stronę Key to Metals AG na stronie internetowej Siemens, aby dowiedzieć się więcej.

SPECTRO

Jako część Wydziału Analiz Materiałów AMETEK, SPECTRO jest jednym z wiodących światowych dostawców narzędzi analitycznych, wykorzystujących emisję optyczną i technologię rentgenowskiej spektrometrii fluorescencyjnej stosowanej przez przemysł, badania naukowe i akademickie alike dla elementarnej analizy materiałów.

Key to Metals AG dostarcza bezcenne rozwiązania dla klientów Spectro od 2008 , poprzez dostarczenie materiałowej bazy danych, opracowanej z myślą o użytkownikach XRF i OES i przeznaczonej do identyfikacji materiałów na podstawie składu chemicznego uzyskanego z urządzeń spektrometrycznych. TotalMateria wyłącznie dla SPECTRO, zapewnia Grade Biblioteka Builder jako część bazy danych SPECTRO, który umożliwia tworzenie i zarządzanie bibliotekami materiałów, które mogą być zmienione i następnie eksportowane bezpośrednio do urządzenia.

Thermo Fisher Scientific Inc.

Thermo Fisher Scientific Inc jest światowym liderem w obsłudze nauki i dostarcza rozwiązania dla klientów w obrębie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitalach i laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, uczelniach, instytucjach badawczych i agencjach rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli procesu.

Jako jedna z trzech jednostek biznesowych, Thermo Scientific oferuje instrumenty analityczne, sprzęt laboratoryjny, oprogramowania, usługi, materiały i odczynniki, w tym szeroki wachlarz rozwiązań spektrometrii.

Dowiedz się więcej o ofercie Key to Metals AG przez Thermo Fisher Scientific.