Licencja wieloosobowa Total Materia jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla większych biur i zespołów.

Licencja wieloosobowa: Network i Corporate Edition

Rozpowszechnianie informacji i wiedzy zawartej w Total Materia poprzez intranet. Ty i wszyscy Twoi koledzy mają dostęp do bazy według potrzeb w dowolnym czasie, prosto z sieci znajdującej się w Twojej firmie.

extended range

Licencja wieloosobowa zapewnia niespotykaną elastyczność w pracy. Wybierz rodzaj licencji który najlepiej pasuje do twoich potrzeb:

Network: Licencja oparta na serwerze Total Materia, obsługująca małe i duże zespoły inżynierów, z wielu lokalizacji. Zapewnia wygodę logowania bez hasła i rozproszony dostęp dla średnich i większych organizacji.

Corporate: Licencja oparta na serwerze Total Materia, z nieograniczoną liczbą użytkowników i nieograniczoną liczbą serwerów. Doskonały stosunek ceny do wydajności dla dużych firm i scentralizowanych centrów zasobów.

Opierając się na kombinacji liczby użytkowników i liczby fizycznych lokalizacji, zobacz poniżej przewodnik pomocny we właściwym wyborze:

Opcje

Licencje

Lokacje

Licencja wieloosobowa

Network S

10

3

Do 10 imiennych użytkowników, przeznaczona dla małego zespołu w jednym miejscu lub rozmieszczonych maksymalnie w 3 lokalizacjach .
Network M

25

4

Do 25 imiennych użytkowników, przeznaczona dla niewielkiego zespołu rozproszonego w maksymalnie 4 lokalizacjach.
Network L

50

6

Do 50 imiennych użytkowników, przeznaczona dla kilku zespołów rozmieszczonych w maksymalnie 6 lokalizacjach.
Corporate

Unlimited

Unlimited

Globalny dostęp dla nieograniczonej liczby użytkowników w nieograniczonej ilości lokalizacji.

Korzyści z rozwiązania dla wielu użytkowników

Rozwiązanie pod klucz, bezobsługowe: Nie ma potrzeby instalowania, pobierania i utrzymywania oprogramowania na serwerze i komputerach.

Zawsze na bieżąco: użytkownicy będą zawsze pracować z najnowszą wersją bazy danych.

Szybki i łatwy dostęp do bazy danych i jego treści: użytkownicy nie muszą kłopotać się zapamiętywaniem loginu i hasła dostępu.

Wyjątkowa oszczędność: jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie, jeśli masz kilka osób, które potrzebują dostępu do informacji na temat właściwości metalu. Wiele osób będzie miało dostęp do infomacji kiedy tylko będą tego potrzebować.

Koszty

Ceny dla licencji wielostanowiskowych, opierają się na liczbie imiennych użytkowników i lokalizacji, którzy potrzebują dostępu do Total Materia, z efektywnym kosztowo rozwiązaniem dla wszystkich możliwości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru produktu zobacz naszą pełną listę cen.