Metal malzemeler için dünyanın en büyük veri tabanı olan Total Metals, işletmelerinin merkezinde metaller üreten, işleyen ve çalışan büyük ve küçük şirketler için bir gelenek olarak ilk tercih olmuştur.

Bilinmeyen yabancı stardart tanımlamalarının çözülmesinden, süreç ve ürün kontrolü için ayrıntılı özelliklerin elde edilmesinden, uluslararası malzemelerin çapraz referanslandırılıp karşılaştırılmasına, ısıl işlem ve işlenebilirlik hakkında ek bilgilere kadar, Total Metals metal sektöründe dünya çapında yüzlerce şirketin daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olur. Ayrıca, bilinmeyen malzemelerin tanımlanması için SmartComp modülü ve uluslararası standartlardaki değişiklikleri izlemek için Tracker, kalite kontrol ve inceleme faaliyetlerinin seviyesini yükseltir ve daha fazla iş için en iyi uygulamaları yönlendirmeye yardımcı olur.

Daha azıyla fazlasını başarmak isteyen herkes için olduğu gibi Total Materia, müşterilerimize makine tavsiyeleri vermede global metal araştırmalarının vazgeçilmez kaynağı halini aldı. Standart araçların ötesinde, Total Materia müşteri destek ekibi ihtiyaç duyulduğu anda yardıma yetişen rehberimiz durumunda.

Dan Rhodes
LENOX, East Longmeadow, USA

Faydalar

Uluslararası malzemeler ve çapraz referanslara daha iyi bir bakış açısı ile birlikte yeni pazar fırsatları; tedarikçiler ve müşteriler arasındaki iletişim sorunlarını azaltma; ürün tesliminde ve üretim sürecindeki hatalardan sakınma

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin