Metalik malzemeler için dünyanın en geniş veritabanna sahip olan Total Metals, esas işi metal üretimi ve işlemesi olana küçük ve büyük ölçekli şirketler için gelenekselleşmiş ve ilk seçenek durumundadır.

Bilinmeyen yabancı tanımlamaları deşifre ederek, ürün kontrolü ve üretimi için uluslararası malzemelerin karşılaştırılması ve çapraz referanslar ile ısıl işlemler ve işlenebilirlik hakkında ek bilgiler içererek, detaylı özellikler sağlamakta olan Total Metals, dünya çapındaki yüzlerce şirketin en iyi sonuçlara ulaşmasına yardım etmektedir. Dahası, SmartComp modülü bilinmeyen malzemeler için tanımlama yapmakta ve Tracker sayesinde uluslararası değişikliklerin izlenmesi, kalite ve kontrol düzeyini yükselterek iş dünyasındaki daha fazla uygulama için üstün bir sevk imkanı sağlamaktadır.

Daha azıyla fazlasını başarmak isteyen herkes için olduğu gibi Total Materia, müşterilerimize makine tavsiyeleri vermede global metal araştırmalarının vazgeçilmez kaynağı halini aldı. Standart araçların ötesinde, Total Materia müşteri destek ekibi ihtiyaç duyulduğu anda yardıma yetişen rehberimiz durumunda.

Dan Rhodes
LENOX, East Longmeadow, USA

Faydalar

Uluslararası malzemeler ve çapraz referanslar daha iyi fikir sunma ve yeni pazar fırsatları; tedarikçiler ve müşteriler arasındaki iletişim sorunlarını azaltma; ürün tesliminde ve üretim sürecindeki hatalardan sakınma

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin